dr n. med. Marcin Sibiński

Ortopeda dziecięcy

przebieg wizyty bez zastrzeżeń -fachowość uprzejmość pełne zobrazowanie z omówieniem za i przeciw .- zabiegu

Miałem operowane obydwa ścięgna achillesa /bardzo ostry stan zapalny/.Jestem bardzo zadowolony zarówno z profesjonalizmu i wyjątkowego podejścia do pacjenta oraz z efektów wykonanych zabiegów. Z całego serca polecam Pana Dr. Marcina Sibińskiego.

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Co prawda wolę unikać lekarzy, ale wizyta u niego należy do tych, z których wychodzi się z uśmiechem i nadzieją na lepsze zdrowie. Wszystko wytłumaczy i dba o pacjenta. Polecam z pełną odpowiedzialnością i jako sportowiec amator ufam, że dzięki temu człowiekowi zdrowie pozwoli mi na realizację wielu planów.

Świetny ortopeda, dwa razy naprawiał mi kolano, raz po przez artroskopię po której bardzo szybko doszedłem do pełnej sprawności, drugi raz poważny zabieg, po którym czuję się świetnie, szybko doszedłem do zdrowia, fachowa robota, POLECAM wszystkim !

Mój problem-ostroga piętowa,co zostało stwierdzone po obejrzeniu stopy,na moje pyt,czy będzie wykonany RTG odp-a po co?Nic i tak nie wyjdzie na zdj?To minie samo,mogę "ostrzyknąć"piętę,ale to nie ma sensu(!).Stopa boli od ponad 2 miesięcy czy nie można mi jakoś pomóc?-Leki przeciwbólowe,Ibuprofen,zna Pani?...a pielęgniarka ironicznie-Czy wypisać receptę???. Oto jak wyglądała moja wizyta w Poradni Ortopedycznej,Pan doktor wyraźnie śpieszył się-nie miał czasu,ze zniecierpliwieniem odpowiadał na moje pytania. Czuję się zignorowana,czekałam długo na tą wizytę i widocznie zbyt wiele oczekiwałam-arogancja i brak szacunku dla pacjenta.Wniosek-gdybym weszła do gabinetu ciągnąc za sobą nogę i ...

Oto jak wyglądała moja wizyta w Poradni Ortopedycznej,Pan doktor wyraźnie śpieszył się-nie miał czasu,ze zniecierpliwieniem odpowiadał na moje pytania. Czuję się zignorowana,czekałam długo na tą wizytę i widocznie zbyt wiele oczekiwałam-arogancja i brak szacunku dla pacjenta.Wniosek-gdybym weszła do gabinetu ciągnąc za sobą nogę i jęcząc z bólu może inaczej byłabym potraktowana,a teraz nadal mam zajadać się Ibuprofenem jak cukierkami i udawać,że nie boli. Młody wiekiem lekarz i już takie zniechęcenie do pracy,na pewno będę odradzać.

Fantastyczny lekarz i przesympatyczny człowiek. Pomógł mi zdiagnozować problem z kolanem, z którym borykam się od niespełna 10 lat, gdzie żaden inny ortopeda nie potrafił mi pomóc. Polecam każdemu!

Byłam z dzieckiem u tego lekarza, i z czystym sumieniem mogę go polecić: - fenomenalne podejście do małego pacjenta, - odpowiedź na nurtujące rodzica pytania w prostych logicznych zdaniach - wchodzisz do gabinetu o godzinie, na którą byłeś umówiony, a z doświadczenia wiem, że różnie to bywa z wizytami prywatnymi Szczerze polecam

Byłam z dzieckiem u tego lekarza, i z czystym sumieniem mogę go polecić:
- fenomenalne podejście do małego pacjenta,
- odpowiedź na nurtujące rodzica pytania w prostych logicznych zdaniach
Szczerze polecam

Niby sympatyczny i kompetentny, ale nie ma czasu dla pacjenta, rozmawia w biegu. Na wizycie kontrolnej po operacji nie kazał się nawet rozebrać żeby zobaczyć jak goi się rana, nie zalecił od razu rehabilitacji (stwierdził, że są niepotrzebne i zalecił tylko ćwiczenia które okazały się niewystarczające) przez co mam teraz problemy z ręką. Nie polecam.

robi to co lubi i robi to dobrze...w dodatku jest mega sympatyczny

robi to co lubi i robi to dobrze...w dodatku jest mega sympatyczny

Lekarz jest naprawdę doskonały.. Miałam spotkania z ok. 10 ortopedami, którzy snuli tylko teorię na temat mojej kontuzji. Ten lekarz jest bardzo konkretny, szybki w działaniu a co najważniejsze dokładny, sumienny i wyrozumiały na ból człowieka. Naprawdę polecam wszystkim, gdyż Pan Marcin jest prawdziwym lekarzem z powołania jakich w Polsce brakuje..