dr n. med. Marcin Sierocińskidr n. med. Marcin Sierociński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Sierociński

Absolwent Śląskiej Akademii Medyczne ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie.

Gabinet ...

Absolwent Śląskiej Akademii Medyczne ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie.

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n.med. Marcina Sierocińskiego oferuje szeroki zakres usług na zaawansowanym poziomie oraz zapewnia najwyższe standardy techniki chirurgicznej.

Witam.Dziś jest 10 dzień po operacji nosa,dzisiaj miałam ściągany gips(miałam całkowitą korektę nosa,część chrzęstną,kostną,prostowanie przegrody).I to co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Mój nosek jest cudny,mały,prosty,bez garba.Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i od dziś zaczynam NOWE ŻYCIE.P.dr.M.Sierociński jest niesamowitym specjalistą,skromnym,miłym człowiekiem.Jest to lekarz oddany swojej pasji,wspaniały chirurg,który wie co robi.A Pani Elwirka jest również niesamowitą osobą,ciepłą,życzliwą,bardzo pomocną w każdej chwili i dodającą otuchy.Chciałam z całego serca podziękować P.dr.Marcinowi i Pani Elwirze za to,że dali mi NOWE ŻYCIE.Polecam Pana doktora wszystkim.Pozdrawiam serdecznie.Aneta G. Małe sprostowanie-oczywiście doktorowi należy się 5/5 a nie jak ...

Małe sprostowanie-oczywiście doktorowi należy się 5/5 a nie jak wcześniej napisałam 3/5 nie zauważyłam i pomyliłam się...

Odbyłam operację plastyczną w znieczuleniu miejscowym. Wyprostowałam przegrodę, a dr lekko spiłował mi garbek, no i oczywiście poprawiłam czubek nosa. Wygląda to rewelacyjnie, aż się przyzwyczaić nie mogę, taka chodzę oszołomiona i przeglądam się w wystawach silesi :))

Jestem szczęśliwą posiadaczką nowych piersi. Czuje ogromną zmianę w moim życiu i chciałabym ją polecić wszystkim wahającym się :) , odżyłam jako kobieta i człowiek. dr Sierociński na pewno dobrze doradzi i wykona tę "zmianę" !

Mój nos nie został zmieniony, to po prostu nowy , świetny nos. Bardzo wysoko oceniam lekarza, jest konkretny, sympatyczny i ma bardzo indywidualne podejście do każdego -tak sądzę. Opieka pooperacyjna sprawna, same superlatywy ...

Przeszłam operację modelowania biustu, wcześniej piersi miałam szeroko osadzone, niewielkie i dodatkowo odstawały na boki. Teraz są bardziej wypełnione, bardziej do góry i wyglądają po prostu niebo estetyczniej. dr Sierociński to skromny i świetny lekarz, rzeczowo objaśnił wszystko. Doktora poleciła mi koleżanka, która przeszła kilka różnych zabiegów i jest weteranem wiedzy o chirurgii plastycznej.

Nos jak kartofel, miałam. A teraz piękny, mały nosek :)) jestem świeżo po zabiegu, jeszcze odczuwam go, ale biorę rutinacea i aescin. Bardzo polecam doktora, jest niewątpliwie profesjonalistą, a przy tym skromnym, ciepłym człowiekem.

Jestem po zabiegu powiększania piersi. Pana doktora poleciła mi koleżanka. Myślę, że mogę tutaj śmiało wpisać się za nas dwie, jest to świetny kompetentny i rzeczowy chirurg. Polecam !

dr Sierociński okazał mi dużo cierpliwości i dobrze doradził. Miałam ekstremalne podejście do własnych piersi. Dzięki niemu wyglądają po prostu świetnie. Zabieg przeszłam w maju 2013. Polecam wszystkim dziewczynom z kompleksem niedużego biustu.

Z pełną świadomością polecam tego lekarza, sama trafiłam do niego z polecenia i nie żałuje. Jestem już 5 miesiący po operacji plastyki piersi (po karmieniu bardzo straciły na wiodkości) i wszytsko wyszło dokładnie tak jak zostało mi to opisane na wizycie. Jestem zadowolona i mam znów ładne piersi :). Polecam tego Lekarza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Katowice"?

lek. med.
Jerzy Wilgus