lekarz Marcin Skorupski

Traumatolog, Ortopeda

2,7
2,5

Kawał gnoja i chama. Zdecydowanie nie polecam, nawet najgorszemu wrogowi. Gorsze podejście do pacjenta ma tylko chyba ortopeda Pawłowski z w Starogardzie Gdańskim, i nie chodzi tutaj o uprzejmość tylko o kompetencje. Jeżeli chcecie iść na rentę w młodym wieku to proszę bardzo.

Panie doktorze-DZIĘKUJĘ.Jest coraz lepiej.Chodzę jeszcze wprawdzie w towarzystwie laseczki ale nie przeszkadza mi to, bo jest już bez bólu.Pomyślności-pozdrawiam Krzysztof S.

Szczerze pisząc to lekarz,któremu zaufałam całkowicie,lekarz z powołania i o dobrym sercu.Panie Marcinie ,jeżeli czyta to Pan to dziękuję w imieniu swoim i córeczki Zuzanny z Stg za tak ogromne wsparcie w cięzkich dla mnie chwilach i za to,że podjął się Pan tej operacji,dla mnie jest Pan nie tylko dobrym lekarzem we swojej specjalizacji ,ale człowiekiem ,który ma serce.Dziękuje ,że dzięki Panu odzyskałam zdrowe dziecko,nigdy tego Panu nie zapomnę,a Zuzia na pewno też nie.Dziękuję i pozdrawiam serdecznie ,jeszcze raz dziękujac.Mama Zuzi.

Nie polecam! Uciekać jak najdalej. Poszłam do tego Pana z problemem stóp. ( zaczeły boleć mnie paluchy i robić sie delikatne zgrubienia przy stawach, pojawiała sie bolesność .)Lekarz popatrzył i powiedział " ma Pani zdrowe stopy" po minucie opuściłam gabinet. Wkurzona poszłam zrobić przświetlenie stóp NA WŁASNY KOSZT AZ 25 ZŁ!szok. Znam swoje stopy i oglądam je na codzien i wiem ze cos jest nie tak bo to sie czuje.... Okazało się ze mam dwa rodzaje płaskostopia i zaczątki haluxów. Hmm... czyzby Pan lekarz nie zauważył? Przy okazji polecam sklep ...

Okazało się ze mam dwa rodzaje płaskostopia i zaczątki haluxów. Hmm... czyzby Pan lekarz nie zauważył? Przy okazji polecam sklep medyczny na ulicy Wojska Polskiego w Tczewie. Bardzo miła kompetentna Pani która również goły okiem zauważyła płaskostopie.... i poleciła mi wkładki ortopedyczne. POŚWIĘCIŁA MI WIECEJ CZASU NIZ PAN DOKTOR
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz, który w moim odczuciu przyjmuje pacjentów na tzw. "sztukę"

Lekarz, który w moim odczuciu przyjmuje pacjentów na tzw. "sztukę"

Polecam wszystkim.Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Tłumaczy wszystko tak jak moim zdaniem powinien, bez jakiegoś skomplikowanego medycznego słownictwa.Ogólnie super lekarz.

Gadanego ma,ale co do leczenia to nie bardzo się nadaje.

Gadanego ma,ale co do leczenia to nie bardzo się nadaje.

Jestem bardzo zadowolona. Leczyłam u Pana Doktora Skorupskiego mojego synka- ma wspaniałe podejście do małych dzieci. Był tez u niego mój mąż. Wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni.

Lekarz zdecydowanie nie jest godny polecenia.

Lekarz zdecydowanie nie jest godny polecenia.

polecam, od dawna nie spotkałam lekarza, który leczy nie tylko tabletkami przeciwbólowymi.