lek. dent. Marcin Syfert

Nie polecam, byliśmy pacjentami, mąż i ja, co miesiąc albo i kilka dni po wizycie ponowna wizyta bo wypełnienie wyleciało, poprawa za pieniadze

Pan stomatolog chyba leczy tylko za pieniążki. Niby gabinet na NFZ a każdy pacjent płaci, dziwne 🤔 a jak się idzie na ubezpieczenie, to niestety ale pan stomatolog nie ma zamiaru nawet porządnie zobaczyć co należy zrobić, tylko najlepiej skwitować że do wyrwania. Ludzie, miejcie swój rozum

Kilka razy bylam u Pana Syferta. Dwa razy usuwalam ósemki. Zero bólu. Profesjonalne podejście do sprawy. W czasie pandemii koronawirusa jako jedyny dentysta zgodził mi sie pomoc za to jestem bardzo wdzięczna. W sobote po południu specjalnie otworzył gabinet aby przyjac mnie z bolem zęba. Inni dentyści wogole nie odbierali telefonów albo poprostu mowili ze mam pecha i zostają tabletki na ból. Pan Syfert jest godny polecenia.

glupiomądry lekarz , mysli ze wie wszystko .....na dodatek drogi Nie polecam , odradzam

glupiomądry lekarz , mysli ze wie wszystko .....na dodatek drogi
Nie polecam , odradzam

Nie będę się rozpisywał. Bardzo dobry stomatolog. Polecam wszystkim. Uratowal mi ząbki :) Oby wszyscy lekarze byli tak kompetentni i życzliwi. Pozdrawiam i polecam. Conti

Wspaniały dentysta! Polecam ze szczerego serca! Lekarz, który przyjechał do pracy na prośbę pacjenta, uratował mi zęba, nie szczędząc przy tym uprzejmości, relacjonował czego dokonuje i w jakim celu. Leczenie kanałowe ( które w Legnicy lek. dent. oferowali od 500zł i 3 miesięcy systematycznych wizyt, a jedna dentystka nawet nie rozpoznała potrzeby leczenia zęba w ten sposób) Pan Syfert wykonał zamykając się w jednej wizycie. Jestem naprawdę szczęsliwa, że dzięki pewnej przemiłej Pani trafiłam do jego gabinetu i dzięki temu mogę teraz zachęcać innych do tego, żeby mu zaufali, bo ...

Wspaniały dentysta! Polecam ze szczerego serca!
Leczenie kanałowe ( które w Legnicy lek. dent. oferowali od 500zł i 3 miesięcy systematycznych wizyt, a jedna dentystka nawet nie rozpoznała potrzeby leczenia zęba w ten sposób) Pan Syfert wykonał zamykając się w jednej wizycie. Jestem naprawdę szczęsliwa, że dzięki pewnej przemiłej Pani trafiłam do jego gabinetu i dzięki temu mogę teraz zachęcać innych do tego, żeby mu zaufali, bo naprawdę warto! :)