lekarz Marcin Troszczyński

Dermatolog

1,3
1,1
1,2

Nie polecam tego lekarza, wydawanie pieniędzy na darmo. Nie potrafi postawić diagnozy, nie potrafi leczyć, kompletnie nie zna się na swoim zawodzie. Grzybice pomylił z alergią by się wstydził swojego tytułu. Ostrzegam inne osoby, lepiej iść na prywatną wizytę niż na NFZ.

Wszystkie negatywne opinie na temat tego lekarza są jak najbardziej uzasadnione. Lekarz kompletnie nie podchodzi do do problemu profesjonalnie. Na wizycie nie powiedział jaki jest mój trądzik , nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy spojrzał na moją twarz bo patrzył cała wizytę w komputer. Gdy spytałam o skierowanie na wyniki kategorycznie zaprzeczył ponieważ „wyniki i tak nic nie dają”. Przepisał tetrysal 300 bo odmówiłam izoteku chociaż i to i to niszczy wątrobę i żołądek nie wspominając o tym , ze te antybiotyki maja pełno skutków ubocznych oraz , ze po kuracji problem trądziku i tak nawraca. Nie polecam , kto mu dał możliwość bycia lekarzem dermatologiem ?

Radzę iść do kogoś innego. Byłem pacjentem tego lekarza 1,5 roku. Często byłem umawiany jako pierwszy pacjent danego dnia i za każdym razem bez wyjątku lekarz przyjeżdżał 30 minut po czasie. Sama wizyta trwała zawsze max 3 min. Na problemy trądzikowe jak widzę z opinii wyżej ten Pan daje wszystkim to samo czyli Tetrarysal300 i oczywiście do tego koniecznie coś do pielęgnacji skóry z ulotek, które ma na biurku( tylko, że kremy te zawsze podrażniały mi skórę, ale Pan doktor przez cały czas leczenia mówił mi, że skóra się przyzwyczai. Ostatecznie sam musiałem je odstawić, a produkty do pielęgnacji skóry poleciła mi kosmetyczka).Na twarz jak już spojrzał (bo też nie zawsze) to przez 3 sekundy i standardowe pytanie "i jak tam to teraz wygląda, jest lepiej czy gorzej?" no i właściwie nie ważne co się odpowiedziało bo w tym czasie i tak już pisał receptę na standardowe leki

Wizyta dwie minuty max. Co minutę rejestrowane osoby. Wymroził mi 0.5 cm brodawkę na 3 cm średnicy. Zapisał krem do smarowania po usunięciu wymrozonej skóry. Dziś jestem 9 dni po tym zabiegu i wygląda coraz gorzej. Czytam o tym kremie, nie stosować na rany....przykre że ktoś taki leczy ludzi. Chyba kupił dyplom. Nieee polecam

Totalna porażka. Zero tłumaczenia co do przyczyny zmian chorobowych. Leczenie cudowną emulsją nawilżającą wiodącej firmy i preparat z witaminą C, którą i tak pryzmuję. Jakbym chciał stosować preparaty bez recepty, to bym poszedł do apteki, a nie wydawał kasy na dermatologa. Nie polecam, strata czasu i pieniędzy.

Jedna z najgorszych wizyt w moim życiu. Wizyta lekarska trwała około pięciu minut a składała się z przepisania standardowo (dla tego "lekarza") Tetralysalu oraz zalecenia używania kosmetyków promowanych przez owego pana. Jeśli skóra została w ogóle obejrzana to przez maksimum 5 sekund.

"lekarz" w cudzysłowie, bo ten tytuł to był chyba znaleziony w Laysach. Przez około dwa lata "leczył" moją dziewczynę antybiotykiem dokładnie to Tetrarysal300 który przez dwa lata nie przynosił pożądanych efektów. Nie przyglądał się skórze za to pieniążki za 5minut wizyty to mu pachną. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam lekarza, umawia duzo osób na jeden dzień, a na koniec się i tak nie zjawia na wizytę. To już nie pierwszy przypadek, w którym po przemierzeniu pół godzinnej drogi mogę jedynie tylko pocałować klamkę drzwi 116. Serdecznie nie pozdrawiam

Lekarz amator. Wypisuje leki których nie można zakupić w aptece a do tego jak się okazuje nie są przeznaczone dla małego pacjenta. Kompletnie nie polecam. Niestety przekonałem się na własnej skórze.

Lekarz, ktory wszystko leczy emulsja i balsamem od firmy, ktora aktualnie "poleca". Podczas wizyty nawet nie przyglada sie skorze, nie przeprowadza wywiadu. Balsam na miesiac, a pozniej sie zobaczy... To moja, druga i ostatnia wizyta u tego Pana. Nie polecam.