lekarz Marcin Troszczyński

Dermatolog

Nie polecam lekarza, umawia duzo osób na jeden dzień, a na koniec się i tak nie zjawia na wizytę. To już nie pierwszy przypadek, w którym po przemierzeniu pół godzinnej drogi mogę jedynie tylko pocałować klamkę drzwi 116. Serdecznie nie pozdrawiam

Lekarz amator. Wypisuje leki których nie można zakupić w aptece a do tego jak się okazuje nie są przeznaczone dla małego pacjenta. Kompletnie nie polecam. Niestety przekonałem się na własnej skórze.

Lekarz, ktory wszystko leczy emulsja i balsamem od firmy, ktora aktualnie "poleca". Podczas wizyty nawet nie przyglada sie skorze, nie przeprowadza wywiadu. Balsam na miesiac, a pozniej sie zobaczy... To moja, druga i ostatnia wizyta u tego Pana. Nie polecam.