dr n. med. Marcin Ulasiński

Chirurg dziecięcy

Bardzo dobry lekarz chirurgii dzieciecej. Moja dwuletnia córeczka ma problemy z łokciem. Dr już dwukrotnie nastawiał łokieć. Bardzo wnikliwy i szczegółowy. Przy drugim razie, dr Szczygieł stwierdził ruchomość stawu i zalecił temblak! To nic ze dziecko przez 34 doby nie ruszało bolącą przy każdym ruchu ręką. Dr Ulasiński w 5 sekund nastawił łokieć, dodatkowo w ekspresowym tempie zlecił USG i konsultację. Bardzo rzeczowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana dr. Chirurg z powołania.

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.