lekarz Marcin Uniejewski

Szkoda gadać, operacje miałem kilka lat temu do tej pory nie chodzę poprawnie. Podczas przystąpienia do operacji wgl nie wytumaczyk robił to wszystko za szybko. Przyszedłem na kontrol i 3 miesiące po operacji stwierdził że drugie kolano mam do operacji i dobrze ze się nie zgodziłem bo dziś nie wiedział bym jak się poruszać a kolano ma się świetnie bez jego zabiegów. Jeśli masz problem z kolanem proszę unikaj tej osoby

Uprzejmy zna się na rzeczy dobrze wykonuje swoją pracę polecam !! Mało takich ludzi przydało by się więcej, cieszmy się że mamy tak zaufana pomocna osobę

Rzadko się spotyka takich lekarzy. Miłe zaskoczenie dla osoby takiej jak ja która z poważnymi zabiegami oraz z wizytami w szpitalu miała niewiele do czynienia. Profesjonalny i pomocny w 100%. Doktor Uniejewski oraz cała załoga Szpitala Włoszczowskiego sprawili że pobyt w szpitalu jak i sam zabieg minął mi bez stresu i z poczuciem pełnej opieki i bezpieczeństwa.

Warto mu zaufać, nawet jeśli wydaje nam się, że wiemy lepiej. Naprawdę zna się na tym w czy się specjalizuje. Jest bardzo dobrym ortopedą!!! i oczywiście sympatycznym człowiekiem!

Doktora Uniejewskiego najbardziej szanuję za identyczne podejście do każdego pacjenta, bez względu na to, czy jest to wizyta w prywatnym gabinecie, przyszpitalnej przychodni czy na oddziale. Zawsze okazuje wielką troskę o pacjenta. Szkoda, że mamy tak niewielu podobnych do niego lekarzy.