Marcin Waśko

Ortopeda

Byłam pacjentką dr Marcina Waśko ok. 2 lata temu. Od pierwszego kontaktu z tym lekarzem byłam pod wrażeniem kompetencji i kultury osobistej tego specjalisty, jego umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem, cierpliwego wyjaśniania szczegółów planowanego zabiegu chirurgicznego. Dzisiaj polecam tego specjalistę innej osobie i pomyślałam, że warto polecić innym poszukującym dobrego ortopedę, dla którego ta praca jest prawdziwą pasją. Dziękuję Doktorze.

Długo szukałam informacji na temat tego lekarza. Będą pierwszą, która doda o nim opinię. Doktor nie jest zadufany w sobie jak niejeden lekarz. według mnie ma dobre podejście do pacjentów, z dystansem i lekką obojętnością (ale taką pozytywną obojętnością) zwraca uwagę na ból, bo wie, że tak czy siak będzie boleć. Operował mi rękę. kilka drutów, złamanie zalane, ręka wygląda normalnie , małe blizny, najważniejsze, że wraca do sprawności. Z czystym sumieniem polecam doktora Waśko jako dobrego ortopedę.

Młody lekarz, który jest naturalnie zainteresowany pacjentem, z poczuciem humoru, a co najważniejsze świetny specjalista - dzięki jego diagnozie oraz przeprowadzonej przez niego operacji mogłam z powodzeniem wrócić do zawodu. Polecam!

Bardzo dobry człowiek i bardzo dobry lekarz :) Dokładny w badaniach, rzetelny w opiniach. Opiekuję się pacjentem z troską.

Bardzo kompetentny a jednocześnie miły i nie zadufany w sobie. Lekarz godny polecenia. Konkretnie, szybko i naprawdę dobrze. Miałam poczucie, że trafiłam w odpowiednie ręce.

Bufon zarówno Medyczny jak i orywatnie,, To jeden z takich, który kończy medycynę, żeby być lekarzem - A NIE ŻEBY LECZYĆ PACJENTÓW. Serdecznie odradzam. Ciekawe skąd ma te 5-kowe notowania POWYŻEJ ? Sprawia wrażenie cwanego (w dzisiejszych czasach to zaleta) - więc może ...

Bufon zarówno Medyczny jak i orywatnie,,
Serdecznie odradzam. Ciekawe skąd ma te 5-kowe notowania POWYŻEJ ?
Sprawia wrażenie cwanego (w dzisiejszych czasach to zaleta) - więc może ...