lekarz Marcin Wróbel

Psychiatra, Psychoterapeuta

Nie polecam. Bardzo różny czas spotkań bez wcześniejszego ustalenia (od 15 min do 50) za który płaci się zawsze pełną stawkę.Przy czym wizyta nie zaczyna się punktualnie - mi zdarzało się czekać nawet 50 min. Nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonów ani nie oddzwania. Gdy pacjent staje się niewygodny (tzn. potrafi zwrócić uwagę lekarzowi albo odwoła, z wyprzedzeniem, jedno lub dwa spotkania) p. Wróbel nagle urywa kontakt bez wyjaśnień. Przez kilka lat chodzenia na terapię nigdy nie dostałam paragonu ani nie widziałam by był wystawiany.Leki, mimo iż powodowały dokuczliwe skutki uboczne,o których informowałam lekarza - nie były zmieniane.

Takiego lekarza szukałam! Jako psychiatra ma nietuzinkowe podejście do pacjenta tzn. wizyta nie polega wyłącznie na przepisaniu leków.Z empatią i spokojem wyjaśnia przyczynę choroby, daje różne alternatywy leczenia, a przede wszystkim jest człowiekiem!

Uprzejmy,miły,wyrozumiały,kompetentny.Wyjaśnia wszystkie wątpliwości.Bardzo dobry terapeuta.Polecam.

Umie wysłuchać, stara się zrozumieć. Kompetentny. Proponuje coś poza tabletkami.