lekarz Marcin Wróbel

Psychiatra, Psychoterapeuta

Normalny człowiek, punktualny, uprzejmy i co najważniejsze kompetentny i z aktualną wiedzą. Wywiad z pacjentem od a do z ,a do tego proponowane leczenie na miarę naszych czasów a nie średniowiecza jak było u poprzedniego "specjalisty". Szczerze polecam.

Takiego lekarza szukałam! Jako psychiatra ma nietuzinkowe podejście do pacjenta tzn. wizyta nie polega wyłącznie na przepisaniu leków.Z empatią i spokojem wyjaśnia przyczynę choroby, daje różne alternatywy leczenia, a przede wszystkim jest człowiekiem!

Uprzejmy,miły,wyrozumiały,kompetentny.Wyjaśnia wszystkie wątpliwości.Bardzo dobry terapeuta.Polecam.

Umie wysłuchać, stara się zrozumieć. Kompetentny. Proponuje coś poza tabletkami.