2,2

Ten pomyleniec nie nadaje się do niczego, bez pojęcia, taktu i odrobiny kultury dla kobiety. na lekarza to on się na pewno nie nadaje,

Strasznie nieprzyjemny człowiek. Chamski i gburowaty. Leżałam na oddziale tylko 2 dni a "pana doktora" mam dość na bardzo długo. Najgorsze jest traktowanie z góry - kobieta, która potrzebuje pomocy i wsparcia w trudnych chwilach może liczyć tylko na ironiczny uśmiech i komentarze typu "niech się rozbiera", "szerzej nogi nie będziemy się tu zabawiać", "co pewnie nie chciała dziecka, że umarło" (to ostatnie na szczęście nie było do mnie tylko do sąsiadki z sali - tego bym mu już nie puściła płazem). Nigdy nikomu go nie polecę i nawet jeśli będzie jedynym lekarzem w Polsce to nigdy nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

Bardzo kompetentny, zna się na swojej dziedzinie. Wytłumaczy wszystko na spokojnie. Pan doktor prowadził mi ciążę, naprawdę polecam. Minus to brak urządzenia USG w prywatnym gabinecie.

Wiedza tego lekarza napewno bardzo duża, w końcu to specjalista ale kultura na zerowym poziomie niestety.a jeszcze jak kobieta ma nadwagę lub jest otyła to pan doktor zrówna ja z przysłowiowym błotem.Nie polecam

nie nadaje się dla kobiet,może powinien zostać weterynarzem

nie nadaje się dla kobiet,może powinien zostać weterynarzem

szczerze polecam!!! miły, uprzejmy, konkretny, pamięta pacjentów. Napominam o tym, gdyż nie chodziłam do niego prywatnie a na fundusz w przychodni. Dkładny, konkretny, duz pyta, nie wprowadza niepotrzebnie w stres pacjentki, profesjonalne podejście. Jedyny minus, to ubogi gabinet prywatny (byłam tam raz). Jestem zadowolona w jaki sposób prowadził moją ciązę. polecam.