lekarz Marek Adamski

Bardzo miły spokojny konkretny. 8 kę wyrwal z formalnosciami w 5 min. Obsługa równiez na maxa Wiem co pisze bo jestem ciezkim pacjentem.

Każdemu szczerze polecam, a szczególnie tym którzy mają opory żeby wybrać się do dentysty. Pan Adamski potrafi stworzyć całkowicie bezstresowa atmosferę a przy tym jest delikatny, dokładny, tłumaczy pacjentowi co w danej chwili robi i wszystko jest na najwyższym poziomie. Zamiast bać się kolejnej wizyty można się z niej cieszyć.

Najlepszy stomatolog w regionie to jest moja opinia-miły,uczynny,znający się w swoim fachu.Byłem u niego kilka dni temu i jest wszystko ok...Życzę Panu "miłych pacjentów...Powodzenia....

Jest super. Miły , uważny, cierpliwy , troskliwy. Doskonały fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie. Na pewno lubi swój zawód. Dba o pacjenta.

Najlepszy dentysta do którego trafiłam! Dokładnie, szybko i niemal bezboleśnie! Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Jelenia Góra"?

Muzealna 9a/6

Marcin Szylko