lekarz Marek Bakalarz

Bardzo rzeczowy i kulturalny lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę. Badanie przeprowadza delikatnie, na pytania odpowiada konkretnie. Jestem bardzo zadowolona!

Uważam, że to bardzo profesjonalny, kompetentny lekarz. Prowadzenie ciąży, leczenie - pełny profesjonalizm. Godny polecenia!

jest wspaniałym lekarzem! byłam u wielu lekarzy ginekologów w Turku ale dr Bakalarz jest jedynym od którego z wizyty wyszłam zadowolona i pełna optymizmu że będzie dobrze!!! koszt wizyty nie jest znowu tak duży jeśli spojrzy się na niego ze strony wysokiej klasy sprzętu i standardu gabinetu!!! POLECAM!!!!

Jest zdecydowanie kompetentnym lekarzem, godnym zaufania. Bardzo obchodzi go zdrowie pacjentów. W dodatku jest bardzo uprzejmy. Polecam

Znakomity! Jestem jego pacjentką od wielu lat. Jest sympatyczny, delikatny,cierpliwy i przede wszystkim kompetentny.Dzięki niemu wizyta nie jest dla mnie stresem.Wg mnie nie ma konkurencji w naszym mieście. Polecam!!!

Pan Bakalarz jest lekarzem, który wszystko wytłumaczy. Prowadzi moja ciążę i jestem zadowolona. Badania są prawie bezbolesne. Polecam

Bardzo sympatyczny człowiek o zdecydowanie dużych kompetencjach. Jak na dość zapracowanego lekarza, poświęca wiele uwagi pacjentom. Miły i uprzejmy. Z pewnością warty polecenia.

Wg mnie bardzo dobry lekarz. Byłam u niego poraz pierwszy i póki co jestem zadowolona. Czekam na wyniki badań.

ZDECYDOWANIE POLECAM WAM DZIEWCZYNY DOKTORA BAKALARZA PONIEWARZ JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM ZARAZEM ZAWSZE JEST GDY POTRZEBNA JEST POMOC ZAWSZE PRZYJMNIE I O KARZDEJ PORZE DNIA I NOCY JEST WIARYGODNYM I SOLIDNYM W TYM CO ROBI

Lekarz ten prowadził całą moją ciążę. Z czystym sumieniem mogę go polecić jako znakomitego lekarza.