dr n. med. Marek Bednarski

Zaistniale komentarze sa wrecz nieprawdopodobne. W skali 1/10 stawiam ocene 1. Najgorsza wizyta jaka kiedykolwiek mialam. Lekarz ma zdecydowanie zle podejscie do pacjenta,przynajmniej tak bylo w moim przypadku, bezczelny ,nietolerancyjny. Zwracal się na "T" i w trakcie wizyty kazał mi się zamknąc kiedy poprosilam o zdiagnozowanie choroby. (przez caly czas mowił do siebie pod nosem i wygladalo ,ze nie mial zadowolonej miny) PO TEJ WIZYCIE nie moglam do siebie dojsc jakies 2 godziny. Udalam się do szpitala we Wroclawiu na powtorzenie badan i dr bednarski zostal wysmiany. NIGDY WIECEJ NIE DO NIEGO NIE POJDE CHOCBY NIE WIEM CO..!

Uratował życie mojemu ojcu, któremu pękły wrzody. Uratował życie mi, bo w porę rozpoznał moje zakażenie. Jego żona wyleczyła mnie z wady wzroku, na której wyleczenie nie dawał mi szans żaden inny lekarz. Cóż powiedzieć. Dyscyplina i profesjonalizm. R.

R.

Lęczę u pana doktora syna już 10 lat. Uratował mu życie. Wspanialy człowiek, doskonały fachowiec. mnie samej też pomógł niejednokrtnie.Zawsze stawia trafną diagnozę.Nie znam lepszego lekarza od Pana Doktora.

Prawdziwy fachowiec, bardzo konkretny. Prawdziwy fachowiec, bardzo konkretny.Prawdziwy fachowiec, bardzo konkretny.

UWIELBIAM tego lekarza. zajmuje się mną odkąd miałam kilka lat :). kompetentny, dobre, zdystansowane podejście, nie szczędzi czasu, zarówno na wizytach na nfz jak i prywatnych. zawsze trafne diagnozy i dobre leczenie.

zawsze trafne diagnozy i dobre leczenie.

Bardzo dobry lekarz, nie ma różnicy w traktowaniu pacjenta przy wizytach na NFZ jak i prywatnie, zawsze trafna diagnoza i dobre podejście do dzieci.

Skutecznie wyleczył mnie i moje dzieci.Polecam.

Skutecznie wyleczył mnie i moje dzieci.Polecam.

wspaniały człowiek wybitny specjalista powinien uczyć innych pediatrów jak leczyć dzieci .zawsze trafna diagnoza

Świetny specjalista - od ponad 20 lat leczy mnie i całą moją rodzinę, mamy do Pana Doktora całkowite zaufanie i pewność, że zawsze nas przyjmie i pomoże. Dziękujemy! Nienałtowscy