rewelacyjny, rzeczowy, uważny, dociekliwy, kompetentny i z czystym sercem i sumieniem godny polecenia lekarz i bardzo miły i spokojny człowiek,

Lekarz z powołania.Jedna wizyta to około 1 godziny.Bardzo drobiazgowy i dociekliwy w diagnozowaniu. Z takiego lekarza powinni brać przykład inni lekarze. Nie byłoby tyle narzekań na służbę zdrowia i na nie trafione diagnozy.Gorąco polecam. Leczy żonę i mnie.

Leczy żonę i mnie.

Polecam.Lekarz dokładnie wytłumaczy chorobę,miły,uprzejmy. Widać ,ze jest fachowcem w swojej dziedzinie

Bardzo dobry lekarz, przeprowadził ze mną wywiad, zbadal, przepisal odpowiednie leki. Ze spokojem mogłam o wszystko zapytac, a Pan Bronisz na wszystkie moje pytania odpowiedzial, doradził. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest uprzejmy i kompetentny, godny polecenia.

Niesamowity facet. Można liczyć na wyczerpującą odpowiedź na każde zadane pytanie. Czy jest dobrym sąsiadem? Tego nie wiem :-), ale specjalistom w swoim zawodzie z całą pewnością TAK.

Bardzo dobry lekarz,godny zaufania i-guzik prawda to co ktos napisal wczesniej-rowniez bardzo dobry sąsiad.Oby wiecej takich lekarzy z powołania.

dobry lekarz,słaby sąsiad

dobry lekarz,słaby sąsiad

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy