lekarz Marek Burzyński

3,4
3,5
3,7
3,6

Swietny lekarz!!nie pamietam klekarza z takim podejsciem do pacjenta!!zoperowal mi pęcherzyk żółciowy i opiekowal sie od poczatku do konca!!gorącopolecam

Bardzo Panu DZIEKUJE ZA URATOWANIE MI ŻYCIA JEST BARDZO UPRZEJMY TROSKLIWY A PRZEDE WSZYSTKIM MA OGROMNA WIEDZE OTYM CO ROBI DLA PACJETA.POWODZENIA PANIE DOKTORZE PACJENT

Bardzo Panu DZIEKUJE ZA URATOWANIE MI ŻYCIA
PACJENT

nie rozumiem jak można pisać jakiekolwiek negatywne opinie o panu dr n. med Marku Burzyńskim. WYBITNY SPECJALISTA Z WZOROWYM PODEJSCIEM DO LUDZI!!. Ci którzy piszą zle o panu to maluczcy ludzie , którym sloma z butów wystaje i sa zakompleksieni bo nawet szkoly sredniej nie mają wiec nie maja co przy panu stawac PANIE DOKTORZE!!pozdrawiam

TOTALNY BRAK WIEDZY Z JAKIEJKOLWIEK DZIEDZINY POMAGAŁEM TEMU LEKARZOWI ROZWIAZYWAC ZADANIA Z GENETYKI A ON DOKTORAT MA Z GENETYKI PIERSI (ZA KASE RZECZ PROSTA JAK KAZDY W ŁOWICZU)

Jak można napisać że ktoś przyjechał na wizytę 100 km do dr Burzyńskiego i rozmawiał kilka minut, skoro on nie przyjmuje prywatnie..... żenujące jest jak ktoś "życzliwy" kłamie na takim forum, to że jest ono anonimowe nie tłumaczy takiego zachowania, ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić tego młodego lekarza.

Świetny lekarz, który bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta poświęcając mu dużo uwagi. Kompetentny, uśmiechnięty i co dla mnie dość istotne konkretny. Jak już ktoś wcześniej napisał "lubi to co robi", ja zdecydowanie się z tym zgadzam. Co najważniejsze wyleczył mnie z moich bolesnych dolegliwości, więc czego chcieć więcej. Szczerze polecam innym p. Burzyńskiego. Myślę, że was nie zawiedzie.

Pan Doktor jest niesamowity, ma ogromny zasób wiedzy medycznej z zakresu chirurgii ogólnej. To wyjątkowy specjalista.Jest nie tylko dobrym lekarzem,ale przede wszystkim człowiekiem...Gorąco polecam!

Ja osobiście jestem zadowolona,jest uprzejmy i dobrze traktuje osoby w podeszłym wieku.Ostatnio leżałam na oddziale chirurgicznym Łowickiego szpitala i miałam przyjemność trafić na jego dyżury.Mimo swojego młodego wieku,widać że ta praca sprawia mu przyjemność.Zadowolony kamyczek :)

Panie doktorze!bardzo dziekuje ze serce ktore pan daje podczas leczenia i zycze panu wszystkiego co najlepsze.naprawde mi pan pomogl.i jeszcze jedno...bez względu co pisza ludzie tutaj...pamieta pan panie doktorze-PISZE I MOWI SIE O LUDZIACH KTORZY COS ZNACZA ...powodzenia.m.k

Ten lekarzyna kompromituje się własną ignorancją i niewiedzą, spławianie pacjentów i brak właściwego leczenia to jego domena. Jest młody i chamski.