lekarz Marek Cedro

Internista

2,3

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Podszedł do sprawy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Dokładnie zdiagnozował i wytłumaczył na czym polegał mój problem podając trzy możliwości wyleczenia.

Lekarz niegrzeczny, grubiański i arogancki. Podczas badania wykazał się kompletnym brakiem profesjonalizmu, nie wzbudził zaufania nie umiał podejść do pacjenta, który był w szoku. Wykazał brak kompetencji, nie wytłumaczył choroby, zignorował problem i dosłownie „pozbył” się pacjenta, który był w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym, każąc mu przyjść za 6dni. Pozostawił go bez opieki odsyłając do domu. Nie udzielił telefonicznie informacji rodzinie tłumacząc się wymijająco brakiem czasu, nie mówiąc o aroganckim podjęciu do przebywającego z chorym opiekuna, którego wyprosił z gabinetu. Dzięki takim lekarzom jak ten Pan mamy taką opinie ...

Pozostawił go bez opieki odsyłając do domu.
Dzięki takim lekarzom jak ten Pan mamy taką opinie o polskiej służbie zdrowia,
Takim zachowaniem psuje opinie lekarzy w naszym kraju.
Podchodząc w ten sposób do człowieka nasuwa się pytanie czy ten Pan wogóle jest kompetentny by leczyć ludzi!

Nie polecam - zwłaszcza wizyta na kasę chorych nie ma najmniejszego sensu. Ortopeda stawia diagnozę cyt."taka już twoja uroda" Odmawia wydania skierowania na podstawowe badanie. Przykre, szczerze nie polecam.