lekarz Marek Chowaniec

3,5
3,9
3,5
3,6

Polecam dr M.Chowańca,bardzo kompetentny, rzetelny, mający umiejętność odpowiedniego podejścia do pacjenta lekarz. A przy tym bardzo kulturalny, delikatny oraz potrafiący odpowiednio zdiagnozować chorobę. M.Z.

Nie leczyłam sie u tego lekarza, ale: PAN DOKTOR REWELACYJNIE ZAKOŃCZYŁ PORÓD MOJEJ CÓRKI - KLESZCZAMI. NIE BYŁO TO PRZYJEMNE DLA MNIE DOŚWIADCZENIE, ALE PROFESJONALIZM I OPANOWANIE DOKTORA SPRAWIŁO ZE WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIE POMYŚLNIE, CÓRKA ROZWIJA SIE PRAWIDŁOWO I ZDROWO. BYĆ MOZE "KTOŚ" JESZCZE PROWADZIŁ JEGO RĘCE PODCZAS TEGO ZABIEGU. NIE MNIE OCENIAC. WIEM JEDNO, ŻE TYM ZABIEGIEM URATOWAŁ MOJE DZIECKO!!!!! DZIEKUJĘ!!!!!!

Nie leczyłam sie u tego lekarza, ale:

DZIEKUJĘ!!!!!!

"Obsługuje" mnie już wiele lat. Nie mam większych problemów. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Jest na pewno kompetentny, otwarty na nowa wiedzę i rzeczowy.

Prowadził moją ciąże , jestem z niego zadowolona , mam zdrowego synka , a poza tym bardzo sympatyczny i uważam że kompetentny .

DR Chowaniec robił zabieg w szpitalu i jestem bardzo zadowolona, wszystko mi potem opowiedział i pocieszał.Polecam.

Bardzo dobry i kompetentny, spokojny i uprzejmy! Polecam serdecznie!!!!!!!!!!

Bardzo dobry i kompetentny, spokojny i uprzejmy! Polecam serdecznie!!!!!!!!!!

nie znam większego BUFONA, który tak wysoko się nosi ! Zawód napewno nie wykonuje z powołania..tylko DLA KASY ! Jest niesympatyczny! Jego gabinet świeci pustkami..i się nie dziwie! Ni epolecam! Omijajcie z daleka tego lekarza1

nie znam większego BUFONA, który tak wysoko się nosi !

za córki Olimpijczyka Bonka http://ofsajd.onet.pl/newsy/dramat-polskiego-medalisty-io-jego-coreczka-walczy,1,5314923,artykul.html

za córki Olimpijczyka Bonka