lekarz Marek Chowaniec

Parodia :o Wizytę umówiłam z powodu bólu i dyskomfortu podbrzusza. Konsultacja +USG.. USG nie było. Lekarz badał mnie mniej niż minutę, dłużej trwało rozebranie się do badania. Cała wizyta trwała mniej niż 10 minut. Zero rzetelnych informacji, więcej powie wujek google. Nie polecam, jakość usług poniżej krytyki...

Parodia :o
Nie polecam, jakość usług poniżej krytyki...

Polecam dr M.Chowańca,bardzo kompetentny, rzetelny, mający umiejętność odpowiedniego podejścia do pacjenta lekarz. A przy tym bardzo kulturalny, delikatny oraz potrafiący odpowiednio zdiagnozować chorobę. M.Z.

za córki Olimpijczyka Bonka http://ofsajd.onet.pl/newsy/dramat-polskiego-medalisty-io-jego-coreczka-walczy,1,5314923,artykul.html

za córki Olimpijczyka Bonka

DR Chowaniec robił zabieg w szpitalu i jestem bardzo zadowolona, wszystko mi potem opowiedział i pocieszał.Polecam.

Bardzo dobry i kompetentny, spokojny i uprzejmy! Polecam serdecznie!!!!!!!!!!

Bardzo dobry i kompetentny, spokojny i uprzejmy! Polecam serdecznie!!!!!!!!!!

"Obsługuje" mnie już wiele lat. Nie mam większych problemów. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Jest na pewno kompetentny, otwarty na nowa wiedzę i rzeczowy.

Nie leczyłam sie u tego lekarza, ale: PAN DOKTOR REWELACYJNIE ZAKOŃCZYŁ PORÓD MOJEJ CÓRKI - KLESZCZAMI. NIE BYŁO TO PRZYJEMNE DLA MNIE DOŚWIADCZENIE, ALE PROFESJONALIZM I OPANOWANIE DOKTORA SPRAWIŁO ZE WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIE POMYŚLNIE, CÓRKA ROZWIJA SIE PRAWIDŁOWO I ZDROWO. BYĆ MOZE "KTOŚ" JESZCZE PROWADZIŁ JEGO RĘCE PODCZAS TEGO ZABIEGU. NIE MNIE OCENIAC. WIEM JEDNO, ŻE TYM ZABIEGIEM URATOWAŁ MOJE DZIECKO!!!!! DZIEKUJĘ!!!!!!

Nie leczyłam sie u tego lekarza, ale:

DZIEKUJĘ!!!!!!

nie znam większego BUFONA, który tak wysoko się nosi ! Zawód napewno nie wykonuje z powołania..tylko DLA KASY ! Jest niesympatyczny! Jego gabinet świeci pustkami..i się nie dziwie! Ni epolecam! Omijajcie z daleka tego lekarza1

nie znam większego BUFONA, który tak wysoko się nosi !

Prowadził moją ciąże , jestem z niego zadowolona , mam zdrowego synka , a poza tym bardzo sympatyczny i uważam że kompetentny .