dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

Bardzo dobry <a href="http://www.marek.chuchla.net" target="_blank">lekarz</a>, strona domowa: www.marek.chuchla.eu

Pan Doktor Marek Chuchla to specjalista urolog cieszący się bardzo dobrą sławą nie tylko wśród pacjentów ale również wśród pracowników Przychodni, której jest Kierownikiem. Można na nim polega i na niego liczyć, bo rozumie drugiego człowieka. Pomaga rozwiązywać problemy i zawsze służy dobrą radą. Ma wieloletnie doświadczenie jako specjalista urolog i wysokie kwalifikacje zawodowe, dlatego można mu w pełni zaufać! Z całą odpowiedzialnością i z całego serca polecam wszystkim!

A ja miałem raka pęcherza moczowego i doktor Marek Chuchla wykrył go bardzo wcześnie i dzięki temu do dziś dnia żyję i za to bardzo serdecznie doktorowi Markowi Chuchli dziękuję!!! Każdy ma prawo wyboru lekarza ale ja zdecydowanie polecam doktora Marka Chuchlę!!!

Fachowiec w swoim zawodzie i prawdziwy lekarz z powołania. Ma podejście do pacjenta bardzo ludzkie i zajmuje się chorym z prawdziwą troską i sercem, co jest bardzo rzadkie u urologów, a przy tym jest pogodny, wesoły, potrafi pożartować, a dzięki temu rozluźnia napięcie u pacjenta przy krępującym badaniu urologicznym. Cieszy się wielkim powodzeniem u pacjentów i mówi się o nim "ten sławny lekarz doktor Marek Chuchla". Polecam gorąco, po prostu - Człowiek Serce !

A ja właśnie bardzo cenię sobie pana doktora Marka Chuchlę za to, że wysyła pacjentów na oddział szpitalny w odpowiednim czasie i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości diagnostycznych i przez to nie zaniedbuje swoich pacjentów. Z tego co piszesz leczyłeś się prywatnie, więc jeżeli doktor chciałby być nieuczciwy, to naciągałby ciebie na kolejne wizyty prywatne i nie wysyłałby ciebie do szpitala, a jeżeli wysłał to znaczy, że nie zależało mu na twoich pieniądzach, tylko na twoim zdrowiu, co świadczy tylko o doktora uczciwości i kompetencji. A jak nie umiałeś tego docenić, to dobrze, że zmieniłeś lekarza i najlepiej dalej się u niego lecz, a ja polecam pana Doktora Marka Chuchlę wszystkim z dolegliwościami urologicznymi i podobnie jak inni na tym forum, mogę tylko wypowiedzieć się o doktorze w samych superlatywach, ponieważ min. dzięki temu, że pan doktor Chuchla skierował mojego ojca na oddział szpitalny w odpowiednim czasie, to mój ojciec do dnia dzisiejszego żyje! Doktorze, bardzo dziękujemy! Polecamy!

Dla mnie doktor Marek Chuchla to najlepszy lekarz pod słońcem! Doskonały specjalista urolog! Przez długie lata pracy wyrobił sobie doskonałą markę zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy i to nie tylko w Polsce, ale też już w Anglii, gdzie również pracuje. Z całą odpowiedzialnością polecam!

Doktor Marek Chuchla to według mnie najlepszy specjalista urolog, który uratował mi życie! Jestem mu za to ogromnie wdzięczny! Ma bardzo dobrą opinię i sławę wśród pacjentów jako wybitny specjalista i bardzo dobry człowiek. Z całego serca polecam, a tą poprzednią opinię z cała pewnością napisała osoba zazdrosna o jego wysokie notowania u pacjentów, bo po co chodził trzy lata, co miesiąc do jednego doktora, mogł przecież go zmienić, jak mu nie pasowało, hę? A poza tym jak ktoś już ma odwagę pisać takie bzdury na forum to niech najpierw “załważa” swoje błędy! Proponuję podać odważnie swoje nazwisko, bo krytykowac anonimowo to każdy z łatwoscią potrafi. Lepszego lekarza i człowieka nie znajdziesz! Z całego serca polecam doktora Marka Chuchlę jako wielce doświadczonego i niezwykle odpowiedzialnego specjalistę urologa! Dostać się w jego dobre ręce, to już prawdziwe zwycięstwo nad chorobą! Najlepszy!

Rzeczywiście wizyta u doktora Marka Chuchli i dla mnie nie była krępująca. Zarówno on jak i jego żona, doktor Ewa Iwan-Chuchla, u której leczyłem się wcześniej dermatologicznie, potrafią skutecznie rozładować napięcie i zdenerwowanie u pacjenta. Oboje są nadzwyczaj mili i grzeczni w stosunku do pacjenta, a przy tym skuteczni jako lekarze specjaliści dlatego i ja również dziękuję Bogu, że tacy właśnie wspaniali lekarze przyjmują i niosą pomoc nam rodakom, tutaj w Londynie.

Podejście lekarza do pacjeta super - myślałem że wizyta u Urologa to bedzie najbardziej krępujące wydażenie w moim życiu a wyszedłem z gabinetu z uśmiechem na twarzy ten człowiek wie jak rozładować atmosferę i napięcie u pacjeta. No ale jak tu buzia ma sie nie śmiać gdy lekarz muwi o członku "ORZEŁ" :) Dziekuję Bogu że ten doktor leczy również i w Londynie. Polecam jak najbardziej MED-POL w Londynie

Polecam pana Doktora - fantastyczny, kompetentny i bardzo dobry lekarz!

Polecam pana Doktora - fantastyczny, kompetentny i bardzo dobry lekarz!