Naprawde polecam Pan doktor poswieca pacjentkom dużo czasu:)

Naprawde polecam Pan doktor poswieca pacjentkom dużo czasu:)

Bardzo miły, spokojny i ciepły lekarz, niestety, nie zna się, albo nie chce mu się uczyć, bo właśnie taką opinie usłyszałam od innego lekarza, przy moich dolegliwościach widział tylko jedną alternatywę, szpital i łyżeczkowanie , raz na pół roku... lekarz z innego miasta podał dwie tabletki i dolegliwości ustały...Nie tłumaczy choroby, a odpowiedż ze tak czasami jest uważa za naturalną.. Nie polecam...

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

Zdecydowanie polecam Pana doktora miły, kompetentny, zainteresowany problemami pacjenta nie zbywający go byle jaką odpowiedzią. Każdej pacjentce poświęca dużo czasu. Idąc do Jego gabinetu można liczyć na wykonanie wszystkich badań profilaktycznych m.in. badania USG.Zdecydowanie polecam

Każdej pacjentce poświęca dużo czasu.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Podchodzi przede wszystkim do każdej pacjentki indywidualnie i poświęca tyle czasu ile potrzeba.

wspaniały lekarz chodziłam do niego z siostrą przy pierwszym dziecku uczesniczyłam w porodzie rodzinnym i byłam obecna przy wiekszosci uzg wspaniała opiek tłumaczy wszystko i o wszystko mozna zapytac