Byłem wieloletnim pacjentem Pana Doktora marka Czernera i zeby nie powielac tutaj swietnych opinii o Nim to postanowiłem wystawić mu Ocene jak w szkole a bede brac pod uwagę tylko dwa kryteria Fachowośc i Stosunek do pacjenta i Jego (pacjenta )problemu .Obie oceny to 6 w skali od do 6 .Wspaniały fachowiec -godny polecenia

Nie zgadzam się z opinią anonima z 25.06.2010. Godny polecenia, kompetentny wspaniały człowiek i lekarz. Eugeniusz

Prawdziwy fachowiec i pasjonat,oddany pracy i szpitalowi,wzbudza zaufanie jako lekarz,szpital wzorowo zorganizowany,i pracownicy pod jego nadzorem ludzccy i przemili. Pozdrawiam Pana Doktora! Ewa

polecam tego lekarza szybko zdiagnozował moje dolegliwosci związane z kręgosłupem i skierował do fizykoterapeuty po niespełna 4 miesiącach rehabilitacji jak narazie wszystko jest OK bywałem u innych lekarzy ale oni mi nie pomogli

polecam tego lekarza bo zna sie na rzeczy, wsyjasni o co chodzi i nie nalezy do najdroszszych pozdrawiam pacjentka

Miły, uprzejmy, rzeczowy, kompetentny, bardzo dobry specjalista. Jestem zadowolona z operacji i polecam tego lekarza każdemu.

Super lekarz. Polecam ! duza wiedza i kompetencja. Duze poczucie humoru!

Super lekarz. Polecam ! duza wiedza i kompetencja. Duze poczucie humoru!

bardzo dobry specjalista i wspanialy czlowiek,polecam kazdemu tego lekarza.monika w.

Polecam wszystkim dr Czernera operował córkę a obecnie męża

Polecam wszystkim dr Czernera operował córkę a obecnie męża

Pozdrawiam serdecznie! Tomek/londyn Polecam wszytskim potrzebujacym!

Pozdrawiam serdecznie! Tomek/londyn

Polecam wszytskim potrzebujacym!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

Centrum Medyczne

Ortopedia opole