lek. dent. Marek Drożdżyński

Doskonały Stomatolog, Wspaniały Człowiek, ponad 20 lat korzystam z usług. Będąc dzieckiem przeraźliwie bałam się dentysty, potrafił ok 30 minut przekonywać mnie żebym pokazała mu zęby, nie spotkałam się z tak cierpliwym Człowiekiem, pełen spokoju, opanowania...coś niebywałego. Teraz jak mi ktoś mówi, że zawsze bierze znieczulenie przy robieniu zębów to kiwam głową ze zdziwieniem...jak to ? po co ?

Stomatolog świetny! Godny zaufania. Zabawny (co pomaga przy stresie przed zabiegiem, dzieciakom jak i dorosłym), Tłumaczy na czym będzie polegał zabieg. Tłumaczy leczenie. Uczciwy, prawdziwy i zaufany. Byłam wiele razy, zawsze bez jakichkolwiek przykrych komplikacji. Nie oszukuje, pomaga w leczeniu, wypisze leki przeciwbólowe dostosowuje się do wymagań pacjentów. W razie opóźnień zabiegów informuje. Polecam Bardzo mocno! Nie znajdziesz lepszego 'ludzkiego' stomatologa! :):):) PS Po prostu Mu zaufaj!

Polecam Bardzo mocno! Nie znajdziesz lepszego 'ludzkiego' stomatologa!
:):):) PS Po prostu Mu zaufaj!

Wspaniały kompetentny wzbudzający zaufanie stomatolog. Ten kto będzie leczony stomatologicznie przez p. doktora może być pewny,że włos z głowy mu nie spadnie,nie odczuje żadnego bólu,a efekt będzie imponujący !!!!!!.Polecam, a się przekonacie.

Wspaniały kompetentny wzbudzający zaufanie stomatolog.
bólu,a efekt będzie imponujący !!!!!!.Polecam, a się przekonacie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Grodzisk Mazowiecki"?

stomatologia-kaniut Grodzisk

Obarowska 21 lok. 29
Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C