dr n. med. Marek Gemel

Kardiochirurg

Pan Marek Gemel oprócz niezwykłej kompetencji jako kardiochirurg ma dar wspanialego kontaktu z pacjentem, tak przed jak i po zabiegu. Dziekuje Opatrzności, ze miałem kontaktu z takim lekarzem. Bogdan Jaroszek

Bogdan Jaroszek

mialam przebite serce przez innego kardiologa a dr.Marek Gemel uratowal mi zycie za co serdecznie dziekuje. z wyrazami szacunku Maria Lukasiewicz

Panie DOKTORZE- dziękuję ... 15.09. 2011 Mama miała zawał , karetka przewiozła Ją na Weigla ; po koronografii okazało się ,że powinna mieć operację (by-passy + "naprawa" zastawki ).Operacja odbyła się 22.09 - stres dla nas ogromny; po kilkugodzinnej operacji lekarz znalazł dla nas czas na rozmowę i dodanie otuchy - najważniejsze ,że wszystko się UDAŁO ; obecnie Mama czuje się dobrze ... Dziękujemy za darowanie życia , ... tak ... DAROWANIE ( Mama w chwili operacji miała 84 lata); Wyrazy szacunku dla Pana i WSZYSTKICH KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO POWROTU MAMY DO ZDROWIA
Joanna Troska-Grudzień

świetny specjalista kardiochirurg. Jeśli operacja serca to tylko u p. doktora. Osobiście dziękuję za opiekę.

Dzięki wymianie zastawek aortalnej i mitralnej przez DR Marka GEMELA nadal żyję i myślę to czynić nadal przez długie lata na chwałę tego wspaniałego człowieka i lekarza-chirurga.Henryk Cisek-Jelenia Góra. PS.Serdecznie tą drogą Pana Doktora pozdrawiam.

Jestem już prawie 6 lat po wymianie zastawki aortalnej - operował Dr Gemel, jeżdżę do Niego do kontroli.Super fachowiec, dobry Człowiek. Same naj. POLECAM

Zastępca ordynatora dr n. med. Marek Gemel jako jeden z nielicznych lekarzy podjął się operowania Naszego Taty bez użycia krwi,Tato -Piotr Kucia l.56 miał tętniaka aorty wstępującej wielkości 7,8cm i kilka innych rzeczy.Operacja odbyła się 9 lutego2011 była trudna i skomplikowana trwała przeszło dwanaście godzin-jak to określił Lekarz "miał Pan cztery operacje w jednej ;):):)".Pan dr.n.med.Marek Gemel wraz z całym zespołem stanęli na wysokości zadania zrobili wszystko po mistrzowsku i do dnia dzisiejszego widzimy radość Naszą i Naszego Taty jak z dnia na dzień przybywa mu siły i robi o niedużo mniej niż przed operacją-choć inni przyglądając się mówią-NIEMOŻLIWE .Dziękujemy Panie dr.n.Marek Gemel za wszystkie siły i SERCE włożone w operację Naszego Taty- Piotra -Dorota Kucia

operacja by-pass u 81 latki, żadnych problemów, doskonałe podejście, wspaniały specjalista-DZIĘKUJEMY!!!

człowiek o wspaniałym sercu .Uratował mojego mężą ,który już raz miał bajpasy ,teraz miał dwa zawały serca jeden po druguim,a doktor podjął się reoperacji bajpasów co jest rzadko spotykane.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK, LUDZKI LEKARZ. TAKI JAKICH DZIASIAJ MAŁO. Z OGROMNĄ CIERPLIWOŚCIĄ TŁUMACZYŁ NA CZYM POLEGA CHOROBA SYNA. DOGLĄDAŁ GO I KONTROLOWAŁ JEGO STAN Z DUŻĄ STARANNOŚCIĄ I ZAANGAŻOWANIEM. POSIADA KOJĄCY SPOSÓB BYCIA. USPAKAJA PACJENTA JUŻ SWOJĄ OBECNOŚCIĄ. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :))