Marek Gerkowicz

Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam Szpital Okulistyczny w Tomaszowie Lub. Operacja usunięcia zaćmy i opieka po zabiegu na wysokim poziomie. Przypisaną receptę można zrealizować w sąsiednim budynku. Wielki szacunek za niesienie pomocy specjalistycznej na prowincji. Dziękuję Panu profesorowi oraz personelowi medycznemu szpitala.

Wielki szacunek za niesienie pomocy specjalistycznej na prowincji.
Dziękuję Panu profesorowi oraz personelowi medycznemu szpitala.

Operację zaćmy w Tomaszowie Lubelskim w Okulistyka s.c. Al. Grunwaldzkie 1 zdecydowanie odradzam. Warunki polowe, dr hab. med. Marek Gerkowicz w sobotę, w dniu mojej operacji zaćmy wykonał 28 takich operacji, innym razem wykonał ich ponoć 50, tak słyszałam z opinii pacjentów. Kultura dr Gerkowicza jest poniżej wszelkiej krytyki, prezentuje wręcz chamskie zachowanie. Pacjenci traktowani są przedmiotowo, na szczęście średni personel kompensuje ten brak kultury, miałam wrażenie, że wręcz boi się doktora Gerkowicza. Informują pacjenta jak ma reagować na nietypowe zachowanie doktora. Gdyż doktor nie zniża się do rozmowy z pacjentem. Apteka obok przychodni na ul. Wańkowicza 8 funkcjonuje pod potrzeby Okulistyki s.c. i podobnie ja spółka zarabia krocie. Recepta na kwotę 180zł na niepotrzebne leki (opinia innego lekarza okulisty, który był w szoku) m.in. encorton w dawce 90mg/dobę. Mam przeświadczenie, że Okulistyka s.c. chałturzy, zarabiając krocie na nieświadomych emerytach. Pytam jakim sposobem spółka ta otrzymała tak wysoki kontrakt od NFZ? W sytuacji, gdy w solidnych placówkach państwowych na operację zaćmy oczekuje się nawet dwa lata.