lekarz Marek Grenda

Serdecznie polecam Pana dr Marka Grendę zarówno do prowadzenia ciąży, jak i wizyt kontrolnych. Jest to prawdziwy LEKARZ z powołania, świetny specjalista z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem wykonujący badania w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem, a przy tym człowiek o wielkim sercu, bardzo życzliwy i wykazujący troskę o zdrowie pacjentek.

Dr Marek Grenda jest wspaniałym człowiekiem. Nigdy nie byłam potraktowana tak życzliwie, wręcz zaopiekowana, w taki sposób, jak na wizycie u niego. Pan doktor wyjaśnił mi więcej, niż chciałam wiedzieć, pierwszy raz nie musiałam ciągnąć lekarza za język, wszystko z uśmiechem, życzliwością i kultura osobistą. Jestem szczęśliwa, bo klinikę Arciszewskich chciałam skreślić po kilku nieudanych wizytach w tym miejscu u innych lekarzy, aczkolwiek cieszę się, że dałam im ostatnią szansę. Zostaję u dr Marka, to pewne. Polecam wszystkim tego wspaniałego człowieka.

Dr Marek Grenda jest wspaniałym człowiekiem.

Polecam wszystkim tego wspaniałego człowieka.

Dr Grenda oprócz tego, że jest przecudownym lekarzem jest też prawdziwym przyjacielem kobiet. Swoje pacjentki traktuje bardzo indywidualnie (ośmielę się napisać, że jak księżniczki :)), nie jako kolejny "numerek" z listy. Doktor ma fenomenalną pamięć i mam wrażenie, że pamięta każdą z nas z detalami, tworząc w gabinecie ciepłą, przyjacielską, wręcz niespotykaną relację lekarz-pacjent. Zawsze zapewnia o możliwości kontaktu telefonicznego, co daje poczucie bezpieczeństwa, stałą i życzliwą opiekę. Niuanse takie jak np. podawanie pacjentce ręki, by łatwiej było jej wstać są wyrazem nietuzinkowej kultury osobistej. Z taką atmosferą w gabinecie lekarskim nie spotkałam się nigdzie indziej. To absolutny zaszczyt moć być pacjentką Pana Marka :)

Pan Marek jest swietnym specjalista, niezwykle przyjazna i empatyczna osoba. Moja ciąża nie była podręcznikowa, ale dzięki Panu Markowi i jego profesjonalizmowi czuliśmy się z mężem bardzo pewnie i spokojnie. Na wizytach zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, nie spiesząc się odpowiada na każde pytanie.

Nie mogłam trafić na lepszego lekarza do prowadzenia ciąży.Profesjonalny,z ogromną wiedzą,kulturalny,pełen empatii,doktor jest chyba jedynym lekarzem jakiego znam do którego przychodzi się z przyjemnością,życzę Nam wszystkim tak cudownych lekarzy jak doktor Grenda

Cudowny lekarz i człowiek. Wizyta u niego to sama przyjemność. Porozmawia, wytłumaczy, uspokoi. Polecam go z całego serca.

Pan Marek Grenda to najlepszy Lekarz u jakiego byłam kiedykolwiek w swoim życiu. Jest wesoły, uśmiechnięty, sympatyczny, miły, wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest po prostu fantastyczny!!

Do doktora trafiłam przypadkiem. Nieco przejęta, że nie ma mojego lekarza prowadzącego (zgłosiłam się z pilnym problemem). Doktor przywitał mnie z uśmiechem, miłym słowem i okazał szczerą troskę. Nie zbagatelizował objawów, sprawdził wszystko i dzięki jego zaangażowaniu, trosce i chyba też pokorze, mimo dużej wiedzy, żyje moje dziecko i ja. Chylę czoła i życzę nam wszystkich więcej takich lekarzy.

Dr Grenda jest osobą niesamowicie ciepłą, kontaktową, zaraża dawką umiarkowanego humoru, toteż wizyta w jego gabinecie przebiega w fantastycznej atmosferze. To istny mistrz savoir-vivre'u, niebywale taktowny i pełen empatii. Ma rewelacyjne podejście do pacjentki; czułam się objęta troskliwą opieką. Zlecił wszystkie konieczne badania, pięknie wykonał USG. Profesjonalista w każdym calu, gorąco polecam!

Trafiłam do doktora z polecenia koleżanki. Doktor przyjmuje w klinice Arciszewskich. Od pierwszej wizyty byłam miło zaskoczona. Młody, ale kompetentny. Wszystko tłumaczy, nie wprowadza nerwowej atmosfery. W ciąży wszystkie badania wykonuje w terminie, na USG tłumaczy dokładnie co widzi i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Co więcej, pomaga wstać z kozetki, ma dobry kontakt z mężem podczas wizyt i jest naprawdę życzliwy. Nie mam zastrzeżeń. Polecam!