lekarz Marek Grenda

Do doktora trafiłam przypadkiem. Nieco przejęta, że nie ma mojego lekarza prowadzącego (zgłosiłam się z pilnym problemem). Doktor przywitał mnie z uśmiechem, miłym słowem i okazał szczerą troskę. Nie zbagatelizował objawów, sprawdził wszystko i dzięki jego zaangażowaniu, trosce i chyba też pokorze, mimo dużej wiedzy, żyje moje dziecko i ja. Chylę czoła i życzę nam wszystkich więcej takich lekarzy.

Trafiłam do doktora z polecenia koleżanki. Doktor przyjmuje w klinice Arciszewskich. Od pierwszej wizyty byłam miło zaskoczona. Młody, ale kompetentny. Wszystko tłumaczy, nie wprowadza nerwowej atmosfery. W ciąży wszystkie badania wykonuje w terminie, na USG tłumaczy dokładnie co widzi i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Co więcej, pomaga wstać z kozetki, ma dobry kontakt z mężem podczas wizyt i jest naprawdę życzliwy. Nie mam zastrzeżeń. Polecam!

Pan Marek Grenda to najlepszy Lekarz u jakiego byłam kiedykolwiek w swoim życiu. Jest wesoły, uśmiechnięty, sympatyczny, miły, wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest po prostu fantastyczny!!

Dr Grenda jest osobą niesamowicie ciepłą, kontaktową, zaraża dawką umiarkowanego humoru, toteż wizyta w jego gabinecie przebiega w fantastycznej atmosferze. To istny mistrz savoir-vivre'u, niebywale taktowny i pełen empatii. Ma rewelacyjne podejście do pacjentki; czułam się objęta troskliwą opieką. Zlecił wszystkie konieczne badania, pięknie wykonał USG. Profesjonalista w każdym calu, gorąco polecam!

Polecam Serdecznie ! Lekarz wszystko tłumaczy, miły, rozmawia z pacjentka, w gabinecie się czuję że jest zaangażowany w wizytę.