dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Przede wszystkim świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Cierpliwie tłumaczy każdy krok leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, a nie zawsze się trafia na takie podejście. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze

Pan Doktor łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy dobrego lekarza, specjalisty z ludzkim podejściem do pacjenta.

Znakomity okulista. Odkąd studiuję w KRK chodzę do niego regularnie, na badania oraz na okresowe. Na prawdę mi pomaga i jest profesjonalistą. Dziękuję!

Trafiłem tu ze względu na lokalizację. bo gabinet jest zaraz obok mojego miejsca w którym mieszkam, w każdym razie był to dobry przypadek. Pan Doktor jest rzetelny, nie traktuje ludzi jak kolejnego klienta, na którym zarobi, tylko jest ludzki, dokładny i szczegółowy, jest też fajnym człowiekiem i można z nim fajnie pogadać. Fachowiec w swojej specjalizacji :)

Pan Marek jest świetnym specjalista i przemiłym człowiekiem. Wizyta kontrolna na której byłam przebiegła szybko i sprawnie. Mam wadę wrodzoną ale dzięki Pan Markowi ona się nie pogłębia i regularnie ją kontrolujemy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego.

Mimo tego, że Pan Doktor Marek jest świetnym specjalistą to ma również super podejście do pacjenta i jest przesympatycznym i pozytywnym człowiekiem. Chodzę do niego od kilku lat na wizyty, a ostatnio tylko kontrolne. Moja wada wzroku nie pogłębia się odkąd Pan Marek mnie leczy.

Ogólnie kocham pisać wiersze, więc napiszę krótki wiersz o Panu Doktorze Marku: Doktor Marek specjalista, Nasz najlepszy okulista! Sprawdza naszych oczu zdrowie, Nie potrzebne pogotowie, Chcesz mieć wzrok jak orzeł przedni, Do doktora Marka biegnij! Dziękuję!

Ogólnie kocham pisać wiersze, więc napiszę krótki wiersz o Panu Doktorze Marku:

Doktor Marek specjalista,
Nasz najlepszy okulista!
Sprawdza naszych oczu zdrowie,
Nie potrzebne pogotowie,
Chcesz mieć wzrok jak orzeł przedni,
Do doktora Marka biegnij!

Dziękuję!

Pan Marek jest profesjonalistą w swoim fachu! Chorowałem często na zapalenie spojówek, moje oczy były wysuszone, pod wpływem alergii i nie tylko. Na szczęście się udało i teraz nie mam już z tym problemu. Dziękuje Panu Doktorowi!!!

Pan Marek Hanarz to wspaniały człowiek i świetny specjalista. Chodzę do niego regularnie na wizyty i moja wada wzroku póki co przestała się pogłębiać dzięki doświadczeniu i wiedzy Pana Marka. Nie jest to tani okulista, ale lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Cierpliwy i wspaniały lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiada na każde pytania. Podoba mi się jego podejście do pacjenta, życzyłabym sobie wszędzie tak dobrego traktowania pacjenta. No i gabinet w którym są wizyty jest bardzo nowoczesny, co też jest sporym plusem.