dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Pan doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista. Można mu zaufać w każdej kwestii, posiada bowiem ogromną wiedzę i doświadczenie. Leczę u niego poważną wadę wzroku i jest bardzo dobrze!

Pan doktor Hanarz to przede wszystkim bardzo miły i sympatyczny człowiek. Rzadko można spotkać tak oddanego lekarza. Widać, że ma wiedzę i duże doświadczenie, zarówno w pracy jak i kontakcie z pacjentem. Zna się na rzeczy, umie doradzić i wysłuchać. Na wizycie zrobi badanie, a gabinet jest dobrze wyposażony.

Zaglądam do pana doktora Hanarza i gabinetu Okoakcent, ponieważ czeka tam na mnie zawsze miła obsługa, pełen profesjonalizm i otwartość na drugiego człowieka. Widać, że pan doktor to człowiek z zamiłowaniem do tego co robi. Wiem, że mogę mu w pełni zaufać i oddać swój wzrok w jego ręce.

Doktor Hanarz to bardzo dobry lekarz i specjalista. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi z nim porozmawiać. Można mu w pełni zaufać, bo to doświadczony doktor.

Doktor Marek jest najlepszym specjalistą w mojej okolicy. Wyleczył mi zapalenie, chodzę do niego na konsultacje optyczne, nie ma opóźnień podczas wizyt, punktualny profesjonalista i super człowiek.

Według mnie pan doktor Hanarz to dobry specjalista chorób oczu. Jest bardzo uprzejmy i miły. Na wizycie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, aby z nim porozmawiać, dopytać, rozwiać wątpliwości.Ma dobre podejście do pacjenta, potrafi wszystko omówić szczegółowo a jednak w prosty sposób. Za to go cenię.

Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Niestety trochę zlekceważyłam sobie problemy z oczami, ale doktor Hanarz szybko zareagował i wdrożył odpowiednie leczenie. Dodatkowo wszystko tłumaczył, każdy krok leczenia.

Mam do pana doktora pełne zaufanie. Ma ogromną wiedzę i to widać na odległość. Zdiagnozuje chorobę praktycznie od razu, czasem nawet przed specjalistycznym badaniem. jak było w moim przypadku. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły. A to świadczy o jego doświadczeniu. ja pozostaję stałą pacjentką.

Leczę swoją wadę wzroku u pana doktora Hanarza już od kilku lat. Bardzo lubię zaglądać do jego gabinetu, ponieważ zawsze jest uśmiechnięty i bardzo miły. Umie podejść do pacjenta, ma rozeznanie. Można z nim porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości bo zawsze szczegółowo odpowiada na pytania. Godny polecenia.

Mam zaufanie do pana doktora Hanarza i uważam, że to najlepszy specjalista z jakim mialem przyjemność rozmawiać. Ma bardzo dobre podejście do apcjenta, umie odpowiedzieć na dręczące mnie pytania i zawsze wyczerpująco na nie odpowiada. Potrafi słuchać, co jest ważne, a do wizyty zawsze bardzo sie przykłada.