dr hab. Marek Irla

Może dobry jest prywatnie,a jeśli chodzi o leczenie publiczne to olewa. Na każdej wizycie zamiast obejrzeć kontuzję to patrzał w komputer.Karierowicz.

Jestem bardzo zadowolony z dr Marka Irli. Począwszy od diagnozy po czas rehabilitacji po zabiegu rekonstrukcji ścięgna prostownika kciuka. To zadanie w zasadzie należało wykonać u specjalisty chirurgii ręki jednakże dr Irla wykonał je perfekcyjnie. Jeszcze raz dziękuje!!!

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym specjalistą!!! Brakuje nam Pana w szpitalu w Koszalinie doktorze i tylko możemy pozazdrościć szpitalowi w Szczecinku. Swoimi metodami leczenia postawił mnie Pan błyskawicznie na nogi. Serdecznie pozdrawiam - Beata G.

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym specjalistą!!!

Doktor Irla przeprowadzał mi operację. Jestem zadowolona jak nigdy z Polskich lekarzy i ze szpitala w Szczecinku. Nie musiałam czekać, wszystko bez problemu się odbyło:)

Mimo młodego wieku doktorowi Markowi Irli udało się to,co niektórym nie udaje sie.Zdobył szacunek,zaufanie,sympatię i wdzięczność pacjentów.Jego mądrość,fachowość,kompetencje,niespotykana uprzejmosć i życzliwość ,oraz zdecydowanie w podejmowaniu decyzji sprawiają ,że pacjent ma poczucie bezpieczeństwa.Najwyżej cenię wielką ludzką wrażliwość jaka cechuje doktora Marka Irlę,dzięki której mogłam leczyś się w Poradni i w Szpitalu w Szczecinku.Chcę wyrazić swoją wdzięczność,złożyć podziękowanie doktorowi Markowi .Polecam wszystkim doktora marka Irlę.

Kompetentny,wzbudzający zaufanie,jednym słowem ,,fachowiec'',w pełni polecam tego lekarza.

To bardzo dobry lekarz, dzięki któremu moja mama, po skomplikowanej operacji, przechodzi obecnie pomyślnie rehabilitację w Białogardzie. Pomimo osiemdziesięciu lat chce jej się ponownie żyć. Dzięki doktorze, oby pan pozostał w Szczecinku jak najdłużej. Tacy lekarze jak pan przywracają wiarę w bardzo dobrą służbę zdrowia, a pacjenci mogą się przy panu czuć bezpieczni (nawet ci w późnym wieku). Zresztą jak sam pan powiedział : nie leczy się wieku , a chorobę.

JESTEM STALO PACJENTKO DR IRLI WCZESNIEJ LECZYLAM SIE U NIEGO W KOSZALINIE TERAZ W SZCZECINKU.ZAWSZE MOGE LICZYC NA JEGO POMOC ITP!WIECEJ TAKICH LEKARZY!

To wspaniały lekarz i dobry fachowiec.Polecam !!!!

To wspaniały lekarz i dobry fachowiec.Polecam !!!!

wspaniały lekarz, bardzo mądry , pomógł dojść do zdrowia mojej mamie, która przez innych lekarzy została ze względu na wiek (80lat) spisana na straty ; pan doktor nie bał się podjąć skomplikowanej operacji , oczywiście poprawiając to co inni zepsuli