lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

pan marek swoja fachowoscia, kompetencją - w pelni tych slow znaczeniu, zawyzyl poprzeczke innym lekarzom nie tylko pediatrom w naszej okolicy, chcialabym aby taki lekarz jak pan marek przyjmowal mnie i moja rodzine w pzrychodni laryngologicznej, by byl naszym lekarzem pierwszego kontaktu itd. mam bardzo duże zaufanie do pana doktora, a leczy moje dzieci od urodzenia (9 i 7 lat), przerabialismy rozne choroby, lepsze i gorsze dni, jednak predzej czy pozniej zawsze wracamy do pana doktora, pozdrawiamy

Lekarz z powołania, nie wyśmiewa rodziców, którzy jak my, niekiedy może trochę panikują i z wszystkim lecimy do lekarza:) Naciskał na problem, który inni SPECJALIŚCI, mimo naszych próśb, zbagatelizowali i to dzięki niemu dziś rozpoczęłam rehabilitację nóżek synka. Gdyby znów na to nie zwrócił uwagi, mielibyśmy niemały problem w przyszłości. Pieniądze, które bierze od ludzi to grosze w porównaniu z innymi pediatrami! A ci, którzy twierdzą, że jest nieuprzejmy...najpierw niech zastanowią się nad swoim podejściem do lekarza:) POLECAMY!!!

Niestety nie mogę napisać dobrej opini o tym lekarzu, ponieważ trafiłam do niego z gorączkującym i zakatarzonym dzieckiem. Stwierdził że to zwykła infekcja, po dwóch dniach temperatura nie spadała -po rozmowie telefonicznej kazał czekać, w czwartej dobie w dalszym ciągu temperatura była wysoka około 39stopni po wykonaniu do Pana doktora telefonu on stwierdził że to normalne i kazał dalej czekać. Dobrze że poszliśmy do innego lekarza bo okazało się że synek ma zapalenie płuc.

Bardzo dobry lekarz, niestety w weekendy totalnie niedostępny. Jedyny kontakt przez sms i odpisuje dopiero w niedzielę wieczorem. Poza ograniczonym kontaktem zero zastrzeżeń. Antybiotyki dziecko dostaje w ostateczności a leki które przepisuje zwykle pomagają.

Lekarz z powołania. Bardzo uprzejmy, ze swietnym podejściem zarówno do dzieci jak i do wystraszonych rodziców. Bardzo dokładnie tłumaczy przyczyny, przebieg i możliwe skutki choroby, opisuje działanie każdego z przepisywanych leków. Nie sięga od razu po antybiotyki. Tłumaczy, w jaki najłatwiejszy i najmniej stresujący dla dziecka sposób podawać leki. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. Poświęca pacjentom bardzo dużo czasu i maximum uwagi

Lekarz przede wszystkim z sercem i duszą zarówno do dzieci jak i do rodziców. Od 2,5 roku leczymy dzieci u Pana Doktora i zawsze otrzymujemy bardzo fachową pomoc, diagnoza jest zawsze trafna, przebieg leczenia zawsze drobiazgowo wytłumaczony.Myśle, że nasz Pan Doktor jest "igłą w stogu siana" wśród dzisiejszych lekarzy, ale my mamy to szczęście, że go znależliśmy :)

ŚWIETNY,LEKARZ,SPECJALISTA,I CZŁOWIEK Z WIELKIM SERCEM:)

ŚWIETNY,LEKARZ,SPECJALISTA,I CZŁOWIEK Z WIELKIM SERCEM:)

Polecamy Pana doktora, to świetny specjalista i zawsze wychodzimy z gabinetu w pełni poinformowani co do stanu zdrowia naszej córki. Zdecydowanie najlepszy lekarz w kedzierzynie!!!

bardzo dobry lekarz mily uprzejmy swietne podejscie do dziecka polecam bardzo

bardzo dobry lekarz mily uprzejmy swietne podejscie do dziecka polecam bardzo

Bardzo dobry pediatra, podejście do dzieci ma rewelacyjne; leczymy u niego starszą córcie już ładnych parę lat a teraz do grona pacjentów dołączyła też nasza druga pociecha. Lekarz godny polecenia ze względu na fachowość, podejście do problemu i co najważniejsze do małego PACJENTA. POLECAMY

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Kędzierzyn-Koźle"?

Jastrzębie-Zdrój

Waryńskiego 10b lok. 1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Specjalistyczna indywidualna peaktyka lekarska
Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarsko-Pielęgniarska PRO-CORDI Sp. z o.o.
St. Wyspiańskiego 8
44-335 Jastrzębie-Zdrój