Filtruj terminy

Pediatra Kędzierzyn-Koźle

Waryńskiego 10b lok. 1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor pamięta swoich pacjentów. Ma podejście do dzieci. Powięca dużo czasu, bada kompleksowo . I jest bardzo życzliwa . Zawsze też wspiera radą " telefonicznie ". Bardzo jest miła

ulica Smolenia 3/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Najlepsza , zawsze pomoże . Oddana swoim pacjentom. Każdego traktuje indywidualnie. Moje dzieci z chęcią do niej chodzą. Nigdy nie ma złego humoru . Godna polecenia
Opinia dodana przez: Patrycja

Przychodnia Przyszpitalna
24 Kwietnia 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam wizyty u pani doktor. Fachowa opieka i pomoc. Dobre podejście do dzieci. :)

Limanowskiego 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Super pani doktor.Zaangazowanie i zainteresowanie pacjentem ogromne.Godna zaufania.Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Beata

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wielokrotnie i skutecznie już nam pomógł. Poświęca pacjentowi wiele czasu, obrazowo tłumaczy objawy choroby i sposób leczenia.
Opinia dodana przez: M.

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

pan marek swoja fachowoscia, kompetencją - w pelni tych slow znaczeniu, zawyzyl poprzeczke innym lekarzom nie tylko pediatrom w naszej okolicy, chcialabym aby taki lekarz jak pan marek przyjmowal mnie i moja rodzine w pzrychodni laryngologicznej, by byl naszym lekarzem pierwszego kontaktu itd. mam bardzo duże zaufanie do pana doktora, a leczy moje dzieci od urodzenia (9 i 7 lat), przerabialismy rozne choroby, lepsze i gorsze dni, jednak predzej czy ...

Rodzinna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna nr 1
Ludwika Waryńskiego 3/1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego lekarza dziecinnego POLECAM!!! Panią Doktor

Filtrowa 1a
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo spokojne, rzeczowe podejście do dzieci. Ma świetny kontakt z maluchami, potrafi też sobie poradzić z dorosłymi :) Polecam.

Korfantego 17a lok. 5
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry pan lekarz polecam go........................................................................................................................................................

al. Róż 28
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.
Opinia dodana przez: ewaRa

Pediatrzy w Kędzierzynie-Koźlu