Filtruj terminy

lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Barbara Kuczera

Lekarz rodzinny, Pediatra

al. Róż 28
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.
Opinia dodana przez: ewaRa

lekarz Danuta Gmyrek

Waryńskiego 10b lok. 1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor pamięta swoich pacjentów. Ma podejście do dzieci. Powięca dużo czasu, bada kompleksowo . I jest bardzo życzliwa . Zawsze też wspiera radą " telefonicznie ". Bardzo jest miła

lekarz Barbara Baranowa

ulica Smolenia 3/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz z powołania. Życzliwa, serdeczna, ludzka. Ma ogromne doświadczenie i wspaniałe podejście do dzieci. Bada bardzo dokładnie, wszystko analizuje. Pomocna w każdej sytuacji. Nawet zdarzyło mi się zadzwonic jak była na urlopie, przeprosiłam i chciałam zakończyć rozmowę, a Pani dr na to, ze przecież może spróbować pomóc na odległość. I oczywiscie pomogła. Ma niesamowitą pamięć. Dla mnie IDEAŁ!!!

lekarz Renata Olszanecka

Przychodnia Lekarska Kędzierzyn-Koźle
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam Panią dr., ponieważ nie poprzestaje na jednym badaniu,jeżeli
coś jej nie pasuje do obrazu choroby,kieruje na kolejne badania.Tak było w przypadku mojego syna,dzięki temu uniknął niepotrzebnych dla niego leków,które by go otumaniły i nie dały szansy na prawidłowy szybki rozwój, który jest tak ważny u 5-latka.

lekarz Mariusz Cywiński

Pediatra, USG

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wielokrotnie i skutecznie już nam pomógł. Poświęca pacjentowi wiele czasu, obrazowo tłumaczy objawy choroby i sposób leczenia.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Ewelina Skupińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Rodzinna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna nr 1
Ludwika Waryńskiego 3/1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego lekarza dziecinnego POLECAM!!! Panią Doktor

lekarz Ida Posiadała

Limanowskiego 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy lekarz pediatra z jakim mieliśmy do czynienia, wspaniałe podejście do dzieci i niespotykane w XXI wieku zaangażowanie w wykonywany zawód, mnóstwo serca i cierpliwości, dobre diagnozy, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

Lech Osiński

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

47-224 Kędzierzyn-Koźle

Trafiliśmy do pana "doktora" na dyżurze weekendowym w szpitalu wojskowym w Gliwicach. Synek goraczkowal, slanial się, był marudny i nie chciał jesc... Ten pseudolekarz najpierw miał pretensje że nie przynosiłam książeczki zdrowa bo rzekomo są tam bardzo istotne informacje o dziecku np. szczepienia.(już widze, jak je analizuje..) poświęcił nam 5sek na badanie. Stwierdził anginę i przepisał antybiotyk bez zapytania jakie wcześniej syn przyjmował. Dzięki Bogu nie podałam dziecku tego antybiotyku ...
Opinia dodana przez: BASIA

lekarz Tadeusz Perzanowski

Korfantego 17a lok. 5
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry pan lekarz polecam go........................................................................................................................................................

Pediatrzy w Kędzierzynie-Koźlu