lekarz Renata Olszanecka

Pani doktor leczy moich dwoje dzieci. Zawsze podczas wizyty jest przygotowana i pamięta problemy zdrowotne moich dzieci (co budzi mój podziw, bo dzieci jest wiele). Dla dzieci jest bardzo miła, dla rodziców również. Ma bezgraniczną cierpliwość do dzieci. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych, nie skupia się wyłącznie na swojej specjalizacji. Wystawia skierowania i na badania, i do innych specjalistów, jeśli stan dziecka tego wymaga. Dokładnie bada. Skrupulatnie wszystko notuje w dokumentacji. Przedstawia możliwości leczenia i poprawy stanu zdrowia pacjenta. Tłumaczy diagnozy. I to wszystko na NFZ. Lekarz - Anioł, ...

Lekarz - Anioł, który pomaga jak jest ciężko.

Dziękujemy Pani doktor :)

Pani dr Olszanecka to lekarz godny zaufania i mogę polecić całym sercem ❤️Jest lekarzem kompetentnym,ciepłym,idealnie zdiagnozowała córkę,dzięki czemu córka jest w pełni sprawnym,pięknie rozwijającym się i ciekawym świata dzieckiem. Polecam,bo mam porównanie z innym neurologiem i tylko Pani dr Olszanecka nie zbagatelizowała moich uwag, które mnie nie pokoiły i zajęła się córka za co jestem ogromnie wdzięczna.

Czytam i nie wierzę.... Zawsze pomocna kompetentna, lekarz jakich mało zawsze otwarta na pacjenta, jedyny lekarz któremu ufam jeśli chodzi o moje dziecko.Wspanialy człowiek i super lekarz. Myślę że nastwienie rodzica gra tu kluczową rolę, ja niestety medycyny nie skończyłam więc w 100% zdaję się na diagnozę P. Doktor i nigdy się nie zawiodłam. Dziękujemy!!

Rewelacja, wizyta konkretna, skrupulatnie przeprowadzona poparta właściwymi badaniami. Poza tym p. Doktor to wrażliwa osoba która nie pozostawi bez pomocy. W mojej ocenie same pozytywy !!

Pani dr Olszanecka ambitna, skrupulatna zawsze pozytytywnie nastawiona i bardzo pomocna. Prowadzi moja córkę od urodzenia, urodzila się jako wcześniak wiec sporo przeszliśmy. Z Pania doktor zawsze super kontakt, nigdy nie zostawiła nas samych sobie. Zawsze doradzi pokieruje i pomoże. Dla mnie jej opinia była i jest budującą i pomocna. Jedyny pediatra jakiemu zaufalam i sie nie pomylilam !! Bardzo dziękujemy !!

Doktor Renata Olszanecka jest jedynym pediatrą do którego mamy zaufanie. Skrupulatne badanie i trafna diagnoza. Żaden lekarz nie poświęcił nam tyle czasu co pa no doktor. Szczerze polecamy.

Pani doktor Renata Olszanecka lekarz z powołania. Poświęca czas na dokładną diagnozę. Zawsze trafione rozpoznanie. Uprzejma wobec pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wieloletniej współpracy z panią doktor.

Nie jestem zadowolona z wizyty u tej Pani Doktor. Lekarka jakby oderwana od rzeczywistości, nie zna realiów , twierdzi, że na rezonans w znieczuleniu ogólnym czeka się max miesiąc (w rzeczywistości prawie rok), a na wizytę u genetyka w rzeczywistości czeka się ok 2-3 lat. Ma pretensje, że nie ma się wyników badań , a skąd ma się je mieć po 2-3 miesiącach skoro się tyle czeka... My rezygnujemy z tej Pani :).

Polecam Panią dr., ponieważ nie poprzestaje na jednym badaniu,jeżeli coś jej nie pasuje do obrazu choroby,kieruje na kolejne badania.Tak było w przypadku mojego syna,dzięki temu uniknął niepotrzebnych dla niego leków,które by go otumaniły i nie dały szansy na prawidłowy szybki rozwój, który jest tak ważny u 5-latka.

Polecam Panią dr., ponieważ nie poprzestaje na jednym badaniu,jeżeli

Najgorszy lekarz do jakiego przyszło mi iść z chorym dzieckiem. Niemiła, bardzo wyniosła, nie słuchającą rodzica, jeżeli jesteś umówiony na konkretną godz to się nie spiesz bo Pani doktor zawsze się spóźnia. I oczywiście jej zamiłowanie do antybiotyków wypisywane dosłownie na każdej wizycie i do każdej choroby. No porażka. Radzę omijać takich specjalistów. My zmieniamy przechodnie dłużej męczyć się nie zamierzam.