lekarz Marek Jachim

Chirurg ogólny

Lekarz godny polecenia. Byłam u niego na wizycie w przychodni na NFZ, a czułam się jak na prywatnej wizycie. Przede wszystkim wysoka kultura osobista, zaangażowanie i empatia. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie i przede wszystkim rozwiązał problem, który inny lekarz potraktował olewająco. Dzięki niemu mam szansę, że stopa do lata będzie wyglądać estetycznie i będę mogła spokojnie nosić sandałki.

Lekarz jak najbardziej w porządku, ma wiedzę, doświadczenie i wie co robi. Lubi pożartować :) Zdecydowanie polecam.

Jak najbardziej polecam, lekarz miły, pomocny, nie olewa pacjentów jak to niektórzy robią, zna się na rzeczy ;)

Lekarz bardzo nie miły, zwala wine na pacjentów jakby wszystko działo się przez nich z łaską wypełnia swoje obowiązku zero zaangażowania, nie polecam.