lekarz Marek Jaworucki

1,3
2,7

Początkowo miły, kiedy odmówiłam płatnego zabiegu zaczął mnie traktować z góry. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Nie polecam tego doktora!Wizyta trwała może 10 min.Mam wrażenie że lekarz potrawtował mnie przedmiotowo.rozmawiając ze mna nie patrzył mi nawet w oczy.Planował poddać się zabiegowi skleroterapi piankowej.Za wizyte i usg żył zapłaciłam 230zł.!!! Na szczęcie znalazłqm innego fachowca,który poświęcił mi znacznie wiecej czasu.wytłumaczył mi wszystko w fachowy sposób.za 2 tygodnie mam pierwszy zabieg który będzie o wiele tańszy niz w klinice JAWORUCCY !

DOBRY Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM FACHOWIEC - NIE DO KOŃCA UPRZEJMY.

DOBRY Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM FACHOWIEC - NIE DO KOŃCA UPRZEJMY.