lekarz Marek Jezierski

1,8
1,7

Pan Doktor, to profesjinalista w swoim zawodzie, uprzejmy i rzeczowy. Chodzę do Pana Jezierskiego od dobrych kilku lat. Pomógł mi przejść najgorsze lata mojego życia, zawsze pyta o samopoczucie, odczucia i czy leki które przepisał są skuteczne, nie eksperymentuje.

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam wtrafić. Leczyłam depresję ale nie mogłam się wyleczyć na 100% ,więc spróbowałam pójść do Pana Jezierskiego. Kiedy rozpoczęłam leczenie u Pana Jezierskiego mój stan się pogorszył. Lekarz zapewniał ,że będzie dobrze.Następnie jego "terapie psychologiczne" doprowadziły mnie do tego ,że po wizycie miałam bardzo nasilone myśli samobójcze po raz pierwsze w życiu... Nie polecam

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam wtrafić.
Kiedy rozpoczęłam leczenie u Pana Jezierskiego mój stan się pogorszył.
Nie polecam

Lekarz wyjątkowy toksyczny ,najpierw wdrożył leczenie które wywołało problemy ,gdzie potem stwierdził ,że trzeba zgłosić się na izbę ,bo go nie ma w Szczecinie. Jedynie lubię tego lekarza za to ,że ma wyjątkową kozią bródkę, normalnie można się zakochać w tej koziej bródce :)

Ten lekarz nie powinien wykonywać zawodu lekarza psychiatry. Ten człowiek nie powinien mieć specjalizacji w dziedzinie medycyny gdzie trzeba z pacjentem rozmawiać. Chamski,arogancki ,nieuprzejmy a co najważniejsze nie może poradzić z diagnozą ,gdzie inny lekarz zdiagnozował ,wdrożył szybko leki i nastąpiłą remisja. Uważajcie na tego lekarza.

Uważajcie na tego lekarza.

biegły sądowy debeściak , wg którego zaburzenia depresyjne i lękowe nie mają wpływu na sprawność intelektualną , trzymaj tak misiu :)))))))))))))), jesteś większy niż ta twoja groteskowa broda i cyrkowy garniturek:))))

Wyjatkowy młody talent 4 lata specjalizacji a perspektywie następca bramkarza Juvetusu Turyn. Odradzam jakiekolwiek konsultacje-ignorant mało kompetentny.