lekarz Marek Józefczak

Ginekolog

wspaniały lekarz bardzo mi pomógł moja pierwsza wizyta u PANA DOKTORA okazała sie bardzo skuteczna polecam tego lekarza wszystkim pania. jest wiarygodny i dotego bardzo miły. Wiemy że teraz lekarze to tez ludzie i moga sie mylic ale jednak wybór tego lekarza to jak wygrana. polecam i pozdrawiam pana doktora

Wspaniały lekarz i człowiek, pomocny i wyrozumiały. Będąc w ciąży pod jego opieką czułam się bezpieczna. W przyszłości na pewno ponownie wybiorę Doktora do prowadzenia kolejnej ciąży. Poświęca pacjentce dużo czasu i uważnie słucha oraz doradza w każdej kwestii.

Doskonały diagnosta, świetny lekarz - w całym tego słowa znaczeniu. Nie spotkałam wcześniej doskonalszego specjalisty. Wszystko wyjaśnione, omówione problemy w rozpoznaniu, możliwe wyniki, proponowane leczenie i wreszcie powikłania. Wiadomości według najnowszych danych, które zweryfikowałam w Internecie. I wszystko się zgadza! Wynik leczenia też zgodny z oczekiwaniami i prognozą. Wspaniała opieka. Żarty i humor maskują poważny problem ułtwiając akceptację choroby, ale powaga problemu wyjaśniona. Czułam się zawsze w centrum uwagi i zawsze wiedziałam co mnie czeka. Nawet gdyby miało to być tragiczne - podejście doktora umożliwiło przekazanie wiadomości rodzinie i bliskim a mnie pomogło pogodzić się z chorobą i ujrzeć światło w tunelu!

Polecam. Rzeczowy, konkretny, a przede wszystkim kompetentny. Ma dużą wiedzę, ponadto wizyty nie są stresujące, bardzo miły lekarz. Bardzo delikatny,co dla mnie jest niezmiernie ważne.A poza tym miły i cierpliwy, można Go o wszystko zapytać i na pewno otrzyma się wyczerpującą odpowiedź. Zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam gorąco !!!

To moja kolejna wizyta u Doktora i jestem bardzo zadowolona. Wsztstko wytlumaczy i wyjasni a i metode leczenia dobierze odpowiadajaca pacjentce. Wizyty umowione na godzine wiec nie czeka sie za dlugo w kolejce, chyba ze poprzednia pacjentka dluzej posiedzi. Rzeczowy i konkretny polecam tego lekarza ze wzgledu na wiedze i fachowosc, czego sama doswiadczylam i uwazam ze jest doskonalym specjalista. Nie oczekuje od ginekologa by mnie adorowal i byl przemily - ma mi dac dobra diagnoze i pomoc w potrzebie. Mnie nie zawiodl i za to mu dziekuje.

Nie jestem pacjentką dr Józefczaka, ale dwukrotnie leżałam na patologii ciąży i przekonałam się, że jest to bardzo miły i rzeczowy lekarz. Interesuje się pacjentkami. Po zabiegu przyszedł i mnie uspokoił, rozwiał wszelkie obawy. Pod jego opieką można czuć sie bezpiecznie. Poza tym odział ginekologii w Proszowicach pod jego władzą jest "zdyscyplinowany" i działa jak należy. Myślę ze z następną ciążą wybiorę na lekarza prowadzącego właśnie dr Marka.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, kompetentny, z bardzo dużym poczuciem humoru. Wizyta bezstresowa, zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze. Jak dla mnie najlepszy ginekolog na jakiego do tej pory trafiłam. Polecam

Lekarz w 100% spelniajacy moje wymagania. Jestem wymagajaca i upierdliwa a pan ginekolog zawsze z uwaga wyslucha mojego gadania.... ciaza prowadzona przez doktora wymagala hospitalizacji gdzie rowniez moglam liczyc na pelna obsluge ze strony dr. Marka. Ponadto pan ordynator jest mily i przyjazny dla pacjentki :)Nie wspomne ze doktor jest dostepny telefonicznie, nie trzeba prosic sie o wizyty czy porady, gdyz zawsze odbierze i cierpliwie odpowie na wszystkie pytania.

bardzo miły człowiek tzw lekarz z powołania nigdy nie byłam bezpośrednio pacjentką doktora ale leżałam na jego oddziale więc poznałam się na jego fachowym podejściu, nawet kilka miesięcy po porodzie spotkał mnie w szpitalu i sam podszedł i zapytał jak się dziecko chowa SUPER LEKARZ

dobry lekarz ,dobry doradca ni tylko w sprawach zdrowotnych takze i prywatnych

dobry lekarz ,dobry doradca ni tylko w sprawach zdrowotnych takze i prywatnych

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kazimierza Wielka"?

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31