prof. dr hab. n. med. Marek Józwiak

Ortopeda dziecięcy

Pamiętam jak mówiłam,że nie pozwolę nigdy zopreować mojej córki, po tym jak widziałam skutki operacji ortopedycznych na dzieciach z porażeniem mózgowym. Profesorowi oddałam moje dziecko pod nóż trzy razy. Dokładnie i z cierpliwością tłumaczył mi jaki zabieg chce wykonać, jakie efekty i w jaki sposób może uzyskać. Muszę podkreślić, że zdobył moje stuprocentowe zaufanie, a efekty były nawet lepsze niż się spodziewaliśmy. Lata rehabilitacji naszej córki nie były w stanie uzyskać takich efektów do jakich doszliśmy kompetentnym leczeniem i ćwiczeniami po operacjach. Profesor ma również bardzo dobry zespół współpracowników,a pobyt w Klinice Grunwaldzkiej choć bolesny daje poczucie, że pacjent otoczony jest profesjonalną, godną opieką.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili - czyli od momentu, jak badał nóżki mojego dziecka dzień po narodzinach. W odniesieniu do wcześniejszych opinii: trudno narzekać na małą ilość czasu poświęcaną pacjentom, wiedząc, jakie tłumy pacjentów czekają zawsze u niego w poczekalni. To fizycznie niemożliwe, żeby wszystkim poświęcał dużo czasu. Ważne, że poświęca go tyle, ile jemu jest potrzebne, żeby rozpoznać problem. Bardzo rozważny, staranny, sumienny, prawdziwy lekarz z powołania. Z całego serca polecam wszystkim - osobiście czuję dla niego wielką wdzięczność, jestem pełna uznania, szacunku oraz ...

Bardzo rozważny, staranny, sumienny, prawdziwy lekarz z powołania. Z całego serca polecam wszystkim - osobiście czuję dla niego wielką wdzięczność, jestem pełna uznania, szacunku oraz osobistej sympatii.

Ten Lekarz jest naprawdę Ja nie ufam lekarzom a Pan Profesor jest jednym z tych lekarzy którym mogę ślepo położyć się na stół operacyjny. W rubryce o informowaniu pacjenta dałem 4 na 5 dlatego że dokońca nie wiem bo byłem jego pacjentem jako dziecko a jak wiadomo dziecku lekarz niewiele powie bo i tak nie zostanie zrozumianym. Panie profesorze jeśli pan to przeczyta, pragnę gorąco pozdrowić, Erwin. Nie podaję nazwiska ale myślę że wie Pan o kogo chodzi. Pozdrawiam Serdecznie.

Byłem pacjentem prof. kilka lat temu, wykonano mi zabieg artrodezy nadgarstka lkg, ponieważ miałem silny przykurcz w nadgarstku. przed operacją nie potrafiłem niczego złapać samodzielnie-trzymałem cokolwiek o niewielkiej wadze po umieszczeniu przedmiotu w dłoni. Dzięki przeprowadzonej operacji odzyskałem ruch szczypcowy, potrafie złapać przedmioty do 10 k- ręka stała się o wiele bardziej funkcjonalna. Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

Polecam profesora w 100% jest lekarzem z wielkim sercem leczy naszą córkę juz od 6 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego . Jest pewny zawsze tego co robi , ma podejście do dzieci ,ma zawsze czas na rozmowę z rodzicami polecam !!!!

Ten lekarz wie co robi jak operował moją córkę nie powiem efekty są bardzo duże jestem bardzo zadowolona. Pełna profeska. POLECAM!!!!!!!!!

nie zgodzę się z tym ze profesor poświęca mało czasu pacjentom jak byłem po operacji przyjechał do mnie w niedziele i spytał jak się czuje a na dodatek powiedział pielęgniarką szczegółowe zalecenia na mój temat. Leczę się u Niego od 4 roku życia (teraz mam 18) podczas ostatnie wizyty szczegółowo wypytał mnie co robię i lubię to oraz dał mi wizytówkę do trenera wioślarstwa. To najlepszy specjalista w Polsce a nawet zaryzykuje stwierdzenie że w Europie.

To najlepszy specjalista w Polsce a nawet zaryzykuje stwierdzenie że w Europie.

Lekarz wysoko ustawiony w medycynie ortopedycznej, duże doświadczenie zawodowe.Leczył mojego synka w chorobie Perthesa na wyciągu pośrednim za obydwie kończyny dolne przez około 6 miesięcy, po czy stwierdził przykurcz przywodzicieli lewej nogi ( tej chorej) i jedyne jakie zaproponował leczenie to operacja nugotomii ( bądź neotomii) przywodzicieli. Nie zgodziłam się na operację; mój synek ma dopiero 4 lata, więc zakończył leczenie dziecka,ponieważ my rodzice nie chcemy z nim współpracoawć. Choroba ta nadal trwa, pan profesor nie zalecił ze swojej strony konkretnych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Obecnie sama organizuję zajęcia rehabilitacyjne u wykwalifikowanych rehabilitantów.

Polecam z pełną świadomością prof.Jóźwiaka jako kompetentnego fachowca w swojej dziedzinie. Moja córka ma wadę wrodzoną rdzenia kręgowego i efektem był duży przykurcz lewej stopy. stopa szpotawo-końska porażenna. w tej chwili minął rok od operacji i stopa jest w świetnej kondycji. Przyjeżdżam do Poznania z nad morza,a to ponad 300km i nie żałuję,bo zaufanie do lekarza to podstawa.

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.