dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog, Ortopeda

Fachowy, rzetelny, bardzo miły, dr wyjasnił mi ze szczegółami problem z moim kolanem oraz przebieg operacji/artroskopia 2012r/ Polecam w 100%

wspaniały lekarz, rzeczowy. przesymatyczny :) zawsze czułam się swobodnie. gdy nie mógł mi już pomoc odeslal mnie do innego wspanialego specjalisty. naprawde godny polecenia! :)

bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm, rekonstruował mi ACL kolana, jestem super zadowolony a to dopiero 3 miesiące po operacji.Polecam tego lekarza za super podejście do chorego, wytłumaczenie wszystkiego.

Rewelacja (artroskopia kolana) po 10 dniach powrót do pracy. Specjalista pod każdym względem. życzę wszystkim pacjentom tak profesjonalnego podejścia do człowieka. Na chwilę obecną wielkie podziękowania.

bardzo dobrty specjalista jestem bardzo zadowolony co tu wiecej pisac FACHOWIEC!!!!!!!!!! .

miły gość ,ma zamiłowanie do wykonywanego zawodu ,to jego powołanie .Nie maślił bym jak bym go nie znał ,bardzo mi pomógł w stawie kolanowym POLECAM!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, rzeczowy.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, rzeczowy.

Ten facet wie co robi uratował moje kolano.

Ten facet wie co robi uratował moje kolano.

super specjalista. Wie co robi jest najlepszy

super specjalista. Wie co robi jest najlepszy

Doktor Trzeciak wie co robi, byłam u niego na artroskopii - sama przyjemność. Chcociaż w kontakcie jest trochę oziębły, ale napewno jest świetnym specjalistą i zna się na rzeczy.