Traumatolog Poznań

dr n. med. Robert Matuszewski

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Traumatolog Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Traumatolog Poznań dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Nie polecam Pana doktora. Niemiły i ordynarny. Za wszelka cenę chce pokazać kto jest najmądrzejszy. Dla Doktora badanie MR to za mało. Wysyła na rtg w umówione miejsce. Podejrzewam, że nie bezinteresownie. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.

P.S. Wszystkie oceny wystawiłam jako wysokie, ponieważ portal innych nie przyjmuje i opinia się nie ukazuje
Opinia dodana przez: Agnieszka

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry specjalista, za jego namową poddałam się usunięciu haluxa i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Po 5 miesiącach mogę już chodzić w butach na obcasach, a wcześniej nawet w sportowych odczuwałam ból. Dr Popow pod telefonem o każdej porze dnia i nocy odpowiada na najdziwniejsze pytania. Polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Dr Jurasz przeprowadził u mnie ciężki zabieg korekcji dużej skoliozy kręgosłupa lędźwiowego w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, w kwietniu 2012 r. Wiedziałem, że podobno będzie mnie operował lekarz z Poznania, ale po przebudzeniu nie było mi dane poznać Pana Doktora osobiście. Stało się to trzy lata później, gdy postanowiłem skonsultować się z doktorem w innej sprawie - tym razem stopy. Dr Jurasz okazał się wspaniałym specjalistą - życzliwym, spokojnym, ...
Opinia dodana przez: Janusz

Gabinet Ortopedyczny Maciej Głowacki
Frezjowa 23
Grunwald, Poznań

Dwa miesiące temu moja córka przeszła operację kręgosłupa z powodu skoliozy idiopatycznej. Wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Pan profesor jest specjalistą najwyższej klasy. Córka cieszy się talią, której wcześniej nie miała. Zaczęła oddychać pełną piersią, bo kręgosłup nie uciska już na płuco.Jestem również pełna uznania dla wszystkich pracujących na oddziale II E Szpitala im. W. Degi.
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Jacek Lipiński

Traumatolog, Specjalista USG

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Artroskopia kolana w lipcu 2018r.Lekarz niezwykle kompetentny, szybka diagnoza i decyzja o operacji.
Klinika kolana świetnie zorganizowana, domowa atmosfera przyjęcia pacjenta i rodziny. Lekarz i pielęgniarki cierpliwie wyjaśniają ważne dla pacjenta problemy.
Klinika i lekarz godni polecenia.
Opinia dodana przez: Tadeusz Geremek

Za Cytadelą 38
61-659 Poznań

Dr jest małomówny, niewylewny, ale kompetentny, konkretny .Miałem sposobność spotkać dr w MP-Medical na Marcelińskiej. Uważam, że jest godny polecenia , gdyż zasugerowane leczenie było trafne. Diagnoza też słuszna .Gdybym miał ponownie wybierać ortopedę - zapewne pójdę do niego.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

28 czerwca
Poznań

Fachowy, rzetelny, bardzo miły, dr wyjasnił mi ze szczegółami problem z moim kolanem oraz przebieg operacji/artroskopia 2012r/ Polecam w 100%

Traumatolodzy w Poznaniu