prof. dr hab. n. med. Maciej Głowacki

Traumatolog, Ortopeda

Dwa miesiące temu moja córka przeszła operację kręgosłupa z powodu skoliozy idiopatycznej. Wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Pan profesor jest specjalistą najwyższej klasy. Córka cieszy się talią, której wcześniej nie miała. Zaczęła oddychać pełną piersią, bo kręgosłup nie uciska już na płuco.Jestem również pełna uznania dla wszystkich pracujących na oddziale II E Szpitala im. W. Degi.

Operowany byłem przez doc. Głowackiego (obecnie prof.) 9 lat temu. Dzięki tej operacji, żyję i funkcjonuję jak zdrowy człowiek. Profesor Głowacki to Wspaniały Specjalista i Cudowny Człowiek.

Ponad 5 lat temu zostalam poddana operacji, ktora wykonal dr Glowacki. Jest on bardzo uprzejmy. Dzieki tak dobremu specjaliscie jestem dzis prosta i mam talie ;)

Operowana byłam 3 miesiące temu. Jestem bardzo zadowolona z tej operacji dzięki, której mam prosty kręgosłup ...z bardzo dużej wady skrzywienia.

Jestem osiemnaście lat po operacji i mam wspaniałe życie tylko dlatego, że było mi dane spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarza...

Bylam wczoraj u niego z palcem , jest bardzo zaangażowany , uprzejmy i godny polecenia . Powinno byc wiecej takich lekarzy jak dr.Głowacki ; )

Mnie doc. Głowacki operował w 2003 roku (skolioza idiopatyczna, 95 i 60 stopni) i do tej pory nie mam żadnych problemów, jestem bardzo zadowolona z przebiegu i rezultatów tego zabiegu. Profesor poświęcał mi naprawdę dużo czasu (jak na tak zapracowanego człowieka), kiedy nie mógł wpaść z wizytą to zwyczajnie dzwonił i pytał czy wszystko okej. :) Jest przemiłym człowiekiem, wszystko dokładnie tłumaczy i doradza, no i przede wszystkim jest świetny w tym, co robi - pełen profesjonalizm. Szczerze polecam doc. Głowackiego, Ola.

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy ale szorstki, trudno raczej się coś dowiedzieć więcej w spr. choroby

Po operacji bardzo troskliwy. Bardzo dobra opieka i zainteresowanie pacjentem. Odpowiada na wszystkie pytania, zawsze szczerze.