prof. dr hab. n. med. Maciej Głowacki

Traumatolog, Ortopeda

Moja córka tydzień temu miała operację kręgosłupa, którą przeprowadzał profesor Głowacki. Jego kompetencje i doświadczenie są moim zdaniem niepodważalne. ale posiada On również bardzo ważną cechę: rozmawia i słucha pacjentów, ma w sobie bardzo dużo empatii. Moja córka dzięki temu nie załamała się psychicznie i jest w świetnej formie. Lekarz godny zaufania i polecenia.

Moja córka dzięki temu nie załamała się psychicznie i jest w świetnej formie.
Lekarz godny zaufania i polecenia.

Operowana byłam 3 miesiące temu. Jestem bardzo zadowolona z tej operacji dzięki, której mam prosty kręgosłup ...z bardzo dużej wady skrzywienia.

Dwa miesiące temu moja córka przeszła operację kręgosłupa z powodu skoliozy idiopatycznej. Wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Pan profesor jest specjalistą najwyższej klasy. Córka cieszy się talią, której wcześniej nie miała. Zaczęła oddychać pełną piersią, bo kręgosłup nie uciska już na płuco.Jestem również pełna uznania dla wszystkich pracujących na oddziale II E Szpitala im. W. Degi.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy ale szorstki, trudno raczej się coś dowiedzieć więcej w spr. choroby

Ponad 5 lat temu zostalam poddana operacji, ktora wykonal dr Glowacki. Jest on bardzo uprzejmy. Dzieki tak dobremu specjaliscie jestem dzis prosta i mam talie ;)

Bylam wczoraj u niego z palcem , jest bardzo zaangażowany , uprzejmy i godny polecenia . Powinno byc wiecej takich lekarzy jak dr.Głowacki ; )

Operowany byłem przez doc. Głowackiego (obecnie prof.) 9 lat temu. Dzięki tej operacji, żyję i funkcjonuję jak zdrowy człowiek. Profesor Głowacki to Wspaniały Specjalista i Cudowny Człowiek.

Jestem osiemnaście lat po operacji i mam wspaniałe życie tylko dlatego, że było mi dane spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarza...

Po operacji bardzo troskliwy. Bardzo dobra opieka i zainteresowanie pacjentem. Odpowiada na wszystkie pytania, zawsze szczerze.

super lekarz polecam bardzo mily przez caly pobyt corki w szpitalu mialam wszystko dokladnie tlumaczone i wyjasniane