prof. dr hab. n. med. Maciej Głowacki

Traumatolog, Ortopeda

Byłam u dr z córką. Poświęcił nam dużo czasu, tłumaczył, rozmawiał. Jest fantaystycznym lekarzem, uprzejmym, wzbudza zaufanie. jechała 200 km do lekarza i było warto. POLECAM!!!!!

Pan doktor Głowacki jest nie tylko naljepszym specjalista ale równiez człowiekiem .Jego zaangazowanie i podejście do pacjenta trudno wyrazic słowami. Szkoda tylko , ze nie ma wiecej takich lekarzy jak pan dr Głowacki Wdzieczna pacjentka

Szkoda tylko , ze nie ma wiecej takich lekarzy jak pan dr Głowacki
Wdzieczna pacjentka

wizyta uspokoiła moje wątpliwości co do stanu zdrowia.Lekarz bardzo uprzejmy,spokojny,jak najbardziej godny polecenia

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

Pan prof. Głowacki operował moja córkę w grudniu, usuwał guza kości. Dokonał przeszczepu i dzięki czemu córka ma sprawną nogę. Z całego serca polecam tego specjalistę.

Mnie doc. Głowacki operował w 2003 roku (skolioza idiopatyczna, 95 i 60 stopni) i do tej pory nie mam żadnych problemów, jestem bardzo zadowolona z przebiegu i rezultatów tego zabiegu. Profesor poświęcał mi naprawdę dużo czasu (jak na tak zapracowanego człowieka), kiedy nie mógł wpaść z wizytą to zwyczajnie dzwonił i pytał czy wszystko okej. :) Jest przemiłym człowiekiem, wszystko dokładnie tłumaczy i doradza, no i przede wszystkim jest świetny w tym, co robi - pełen profesjonalizm. Szczerze polecam doc. Głowackiego, Ola.

byłam operowana prawie 3 miesiące temu i sądze, ze profesor jest świetny. miałam 57 stopni skrzywienia a teraz sylwetka jest idealna :) Jestem bardzo zadowolona i ciesze sie ze zdecydowałam się na operacje

Świetny lekarz, bardzo miły facet. Przyjazny i fachowy. Operował mnie prawie 10 lat temu i od tego czasu jestem jak nowa. Oby więcej takich lekarzy!

Oby więcej takich lekarzy!

Gorąco polacam! Teraz już profesor Maciej Glowacki jest najlepszym szpecem w swoim fachu!

super lekarz mily kompetentny super opiekowal sie moja corka polecam

super lekarz mily kompetentny super opiekowal sie moja corka polecam