lekarz Jacek Spichalski

Traumatolog, Ortopeda

Nie mam nic do zarzucenia doktorowi, jeśli chodzi o obsługę klienta , z wyłączeniem tej "posprzedażowej". Doktor Spichalski prywatnie zoperował mi więzadło przednie. Mam zerwane również tylne. Po operacji doktor uścisnął mi dłoń i już nigdy więcej nie przyjął mnie na wizytę. Po jakimś roku, będąc u innych ortopedów (w tym Ruciński, Trzaska, Lewandowski) dowiedziałam się, że operacja ACL, gdy jest zerwany PCL to "niezrozumiałe posunięcie". Jak byłam na konsultacjach w Warszawie i Berlinie to "niezrozumiałe posunięcie" zostało określone znacznie surowiej. Zaczęłam dociekać, dlaczego zoperowano mi bezsensownie ACL. Okazało się, że w prywatnej klinice Korwita w Koziegłowach nie było odpowiednich sterowników do zamocowania PCL, a operacja była zaplanowana i opłacona, a ktoś popełnił błąd, nie zamawiając ich. Wiedząc to teraz, zapłaciłabym te paręnaście tysięcy za to, żeby Spichalski nie dotykał mojego kolana. Żyję w bólu od kilkunastu lat. Może i Spichalski jest dobrym fachowcem, ale etykę lekarską to powinien powtórzyć.

dobry lekarza -bylem u 5-6 wczesniej -niestety zapewne znow skorzystam (INNA KONTUZJA) .Ogolnie zna sie na swojej pracy narazie we wrzesni lepszego nie spotkalem -fakt ze wylewnym czlowiekiem nie jest na wizytach .Naprawial mi kolano .Za duzo nie mowi ale konkretnie i bajek nie opowiada .Ze wszystkich ortopedow u ktorych bylem jest najlepszy

Kompetencja i fachowość po zabiegu również doktor przychodził pytał czy wszystko w porządku. Polecam jeśli chodzi o kolana ten lekarz wie wszystko... Ja leczyłem obydwa kolana w tej klinice obydwa u doktora Spichalskiego i powiem tyle: Funkcjonuję normalnie żadnych problemów do tego stopnia, że już drugi rok z rzędu jeździłem na nartach a po moich urazach nie było to takie oczywiste. Pozdrawiam

Witam wszystkich czytających te opinie ,ja miałem robiony zabieg przez doktora Jacka spichalskiedo w 2008r ,rekonstrukcja wiazadła kolana i usuniecie łękotki.Mineło przeszło 3 lata ja nie wiem co tzn, kolano .Dziś jestem po operacji kręgosłupa która sie nie dokońca udała praz okres pół roku odwiedzilem okolo 10 lekarzy i z czystym sumieniem stwierdzam ze nie spotkałem takiego jak doktor Spichalski.Bardzo polecam wszystkim,pozdrawiam

Ja to jestem życiowym pechowcem, najpierw, w wieku 15 lat kontuzja barku - dr.Spichalski operował - tak kontaktowego lekarza nigdy nie widziałem. Kilka lat później zerwałem wiązadło w kolanie - nie byłem zainteresowany nikim innym - odszukałem doktora i dałem sie operować. Niestety po wiązadle skasowałem łękotkę - w tym samym kolanie. A kiedy już wyrosłem (mam dziś 35lat) i myślałem, że to koniec ekscesów okazało się, że implant użyty przy rekonstrukcji wiązadła sie nie przyjął i trzeba znów operować. Wszystkie operacje prowadził pan Jacek, jego podejście do klienta jest ...

Niestety po wiązadle skasowałem łękotkę - w tym samym kolanie.

Wszystkie operacje prowadził pan Jacek, jego podejście do klienta jest dla mnie urzekające. Oczywiście operacji nie da się prowadzic bez innych osób - ludzie którymi się pan Jacek otacza sa podobni do niego, którzy starają się by pobyt w klinice był mimo bólu przyjemny i wygodny.

Z całego serca polecam opiek tego lekarza
Łukasz Lech

Byłam tylko na konsultacji, otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia na wszystkie zadawane przeze mnie pytania łącznie z sugestią odnośnie dalszego sposobu postępowania przy moim schorzeniu.

Jestem pacjentem dr.spichalskiego.W 2011 r.mialem wstawioną endoproteze biodra,obecnie oczekuje na endoproteze kolana.polecam dr Spichalskiego to wspaniały człowiek i specjalista.Jest kompetentny i oddany swej pracy,dlatego też wybrałem dr i wierzę że przywroci mnie do sprawności .Rutkowski K.

zajebisty facet<lekarz zna sie na rzeczy,jestem pacjentem od niedawna ,konkretnie i sprawnie postawil diagnoze,skupiony na pacjencie,dokladnie tlumaczy przebieg choroby jak i leczenie i ewentualna altroskopie,bez zastrzezen, a poza tym sympatyczny.

Bardzo polecam tego lekarza.W zasadzie w błyskawicznym tempie ustalił mi termin artroskopii kolana wykonywanej w ramach NFZ,którą przeprowadził, z niezwykłą fachowością. A przy tym niebywale uprzejmy i wzbudzający zaufanie.Oby takich lekarzy było więcej. Marianna Wojtaszek

Marianna Wojtaszek

Polecam tego lekarza, miałem zerwane więzadło w kolanie + uszkodzoną łękotkę. Przeszedłem dwie operację na kasę chorych co łącznie zajęło ponad rok, ale teraz wszystko jest na dobrej drodze. Leczyłem się w Poznaniu 5 min wizyta to 80zł, co nie jest dużo w porównaniu z tym ile mogłyby mnie kosztować operacje (coś za coś, przynajmniej tak jest teraz w Polsce NFZ nie za wszytko płaci). Krótkie wizyty to minus tego specjalisty ciężko w tym czasie nawiązać dialog i żądać pełnego wyjaśnienia.