lekarz Jacek Spichalski

Traumatolog, Ortopeda

Witam serdecznie, u lekarza leczylem sie kilka razy. Nie bede opisywal, bo skomplikowane przypadki u sportowcow, lekarz nie zmodyfikowac. Operacje wykonuje, ale co potem? Nie przekazuje pacjentom, jak sie rehabilitowac, aby do niego nie wrocic.

Myślę, że jesli chodzi o wykonanie zabiegu to duzy fachowiec, lecz w rozmowach na wizycie wylewny nie jest aczkolwiek jak zapytamy to udziela dość konkretnych informacji

Witam mam pytanie o doktora czy macie doswiadczenie czyli czy Was leczył operacyjnie w temacie staw skokowy, aparat więzadłowy, ścięgna. Dzięki

Polecam tego lekarza, miałem zerwane więzadło w kolanie + uszkodzoną łękotkę. Przeszedłem dwie operację na kasę chorych co łącznie zajęło ponad rok, ale teraz wszystko jest na dobrej drodze. Leczyłem się w Poznaniu 5 min wizyta to 80zł, co nie jest dużo w porównaniu z tym ile mogłyby mnie kosztować operacje (coś za coś, przynajmniej tak jest teraz w Polsce NFZ nie za wszytko płaci). Krótkie wizyty to minus tego specjalisty ciężko w tym czasie nawiązać dialog i żądać pełnego wyjaśnienia.

Bardzo polecam tego lekarza.W zasadzie w błyskawicznym tempie ustalił mi termin artroskopii kolana wykonywanej w ramach NFZ,którą przeprowadził, z niezwykłą fachowością. A przy tym niebywale uprzejmy i wzbudzający zaufanie.Oby takich lekarzy było więcej. Marianna Wojtaszek

Marianna Wojtaszek

Konował jakich mało. Spowodował trwałe kalectwo pacjenta.

Konował jakich mało. Spowodował trwałe kalectwo pacjenta.

Ja to jestem życiowym pechowcem, najpierw, w wieku 15 lat kontuzja barku - dr.Spichalski operował - tak kontaktowego lekarza nigdy nie widziałem. Kilka lat później zerwałem wiązadło w kolanie - nie byłem zainteresowany nikim innym - odszukałem doktora i dałem sie operować. Niestety po wiązadle skasowałem łękotkę - w tym samym kolanie. A kiedy już wyrosłem (mam dziś 35lat) i myślałem, że to koniec ekscesów okazało się, że implant użyty przy rekonstrukcji wiązadła sie nie przyjął i trzeba znów operować. Wszystkie operacje prowadził pan Jacek, jego podejście do klienta jest ...

Niestety po wiązadle skasowałem łękotkę - w tym samym kolanie.

Wszystkie operacje prowadził pan Jacek, jego podejście do klienta jest dla mnie urzekające. Oczywiście operacji nie da się prowadzic bez innych osób - ludzie którymi się pan Jacek otacza sa podobni do niego, którzy starają się by pobyt w klinice był mimo bólu przyjemny i wygodny.

Z całego serca polecam opiek tego lekarza
Łukasz Lech

Świetny specjalista, wyleczył moje kolano, przeprowadził artroskopię. Jest kompetentny i uprzejmy.

dzięki Bogu natrafiłem na dr Spichalskiego całkiem niedawno, mam zerwane więzadła krzyżowe i potrzaskaną łąkotkę, nie mam pieniędzy na zabieg, jestem nauczycielem w-f, potrzebuję sprawnej nogi, na pierwszej wizycie w poznaniu dał mi nadzieję i błyskawiczny termin! oby więcej takich ludzi. Marcin Kurzawiński

Marcin Kurzawiński

Witam jestem sportowcem na zawodach poczułem ból w kolanie.kolano na drugi dzień spuchło udałem sie na USG lekarz stwierdził wiązadła całe trochę naderwane chciał o drazu nogę w gips to ja na to hola hola jadę do specjalisty Dr.Spichalskiego Doktor tylko zobaczył kolano poruszał powiedział nie jest dobrze zerwane wiązadło krzyżowe przednie potrzebna artroskopia.Otworzył kolano i się wszystko potwierdziło.Fachowiec pozdrawiam