lekarz Beata Maas

Ortopeda, Traumatolog

3,7
3,7
3,6

Pani Doktor Maas to świetny lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Wysłuchuje każdego pacjenta i poświęca mu tyle czasu ile on potrzebuje, nie rzadko kosztem swojego prywatnego czasu. Kiedy jest taka potrzeba, kieruje pacjenta na badania a nie odsyła do kolejnego specjalisty, co dzisiaj jest regułą. W moim przypadku, Pani Doktor była szóstym lekarzem, do którego zgłosiłam się z moimi problemami zdrowotnymi i pierwszym, który skierował mnie na szczegółowe badania. Niestety okazało się, ze mam zmiany nowotworowe w kościach, ale dzięki tym badaniom zostały w miarę szybko zdiagnozowane. W tych trudnych chwilach, Pani Doktor była dla mnie i mojej rodziny prawdziwym wsparciem. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego życiu osobistym i wielu sukcesów w pracy.

Lekarka bardzo profesjonalna. Dzięki Jej umiejętnością i uporze, który włożyła w moje leczenie dzisiaj jestem w stanie chodzić. Dziwię się ludziom którzy piszą że nie zna się na tym co robi. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Byłam u kilku ortopedów i tylko Ona była w stanie mnie do końca wysłuchać i pomóc. Dzięki niej mogę funkcjonować. Dziękuje Serdecznie za pomoc Pani Doktor

Zgadzam się z innymi że pozytywne opinie o tej Pani to chyba od niej samej. Arogancka krzyczy że w ogóle przyszłam do niej na wizytę, że już późno i mogłam przyjść wcześniej. Badanie polegało na oględzinach a przed tym jeszcze krzyczała dlaczego w ogóle się nie rozebrałam (nie czytam w myślach). Badanie bez sensu mówię gdzie mnie boli a ona dotyka i mówi że nic nie ma i że jest dobrze. Przy urazie kręgosłupa powinna zlecić dodatkowe badania i prześwietlenia. Co ona na to cytuje "powinniśmy zrobić prześwietlenie ale jest haniebnie późno i sobie odpuścimy". Zapisała leki na mięśnie bo jak twierdziła są naciągnięte. Po wyjściu od Pani dr pojechałam do szpitala na ostry dyżur bo nie mogłam wytrzymać z bólu. Diagnoza po zrobieniu 4 zdjęć "skręcenie kręgosłupa" no rzeczywiście to jest to samo co naciągniecie mięśni szyjno-barkowych. Do tego kazała mi ruszać głową żeby rozruszać mięśnie. W szpitalu dali kołnierz na minimum miesiąc. Nie polecam i odradzam minęła się z powołaniem i nie powinna mieć styczności z pacjentami. Piszę także skargę do NFZ oraz do grupy luxmed bo na pewno tego tak nie zostawię.

Pani Beata to najlepszy lekarz i fachowiec, polecam ją wszystkim. Jest również lekarzem na torze Poznań podczas wyścigów m.in. motocyklowych. Pomagała niejednemu zawodnikowi i nie tylko. To nie tylko bardzo dobry fachowiec, ale wspaniały człowiek z sercem w tym miejscu gdzie powinno być. Jeśli potrzebna pomoc - zawsze mogę na Nią liczyć. Dziękuję Pani Doktor.

Pani Beata to najlepszy lekarz i fachowiec, polecam ją wszystkim.

profesjonalna, uprzejma, kompetentna, nie bagatelizuje nawet drobnych urazów, kompleksowo poprowadziła rehabilitację i wpierała gdy brakowało nadziei

Bardzo polecam tego lekarza. Moje problemy zdrowotne zaliczono jako "pilne". pani Doktor przyjęła mnie poza godzinami pracy, dodatkowo zleciła wszystkie badania, które potem koordynowała i pilnowała, aby wyniki były jak najszybsze. Uważam, ze jest to bardzo dobry i kompetentny lekarz, któy dba o zdrowie pacjenta. a trakich niestety mało...

Znakomity specjalista, potrafi "podnieść" człowieka dosłownie oraz w przenośni. Zawsze usłyszymy dobre słowo i rzeczową poradę. Polecam Panią Beatę, to prawdziwy lekarz z powołania.

Ortopeda godny polecenia. Rzetelne podejście do pacjenta, duża wiedza i przede wszystkim chęć pomocy. Cytując Panią Doktor - "leczy się pacjenta a nie kartkę papieru z wypisaną chorobą". Polecam każdemu, komu zależy na pełnej sprawności. Życzę służbie zdrowia (i Nam - pacjentom), aby było więcej takich lekarzy. Pani Doktor dziękuję za przywrócenie mi zdrowia...i wiary w służbę (służbę!) zdrowia. Pacjent WPSL.

Pacjent WPSL.

Pani Beata zna się na swojej pracy, a to chyba najistotniejsze. Jest dość specyficzna i być może nie każdemu jej sposób bycia odpowiada, ale to przecież nie powinno byc tutaj oceniane, bo każdy z nas jest inny, więc nie oczekujmy, że każdy lekarz będzie nam czarująco nadskakiwał i podnosił na duchu. Ma zrobić wszystko by nas wyleczyć, a to Pani beata bez watpienia robi.

Polecam panią Beatę jako wybitnego specjalistę w dziedzinie ortopedii oraz bardzo dobrego podejścia do pacjenta.Wielkie dzięki -Mariusz B.