lekarz Beata Maas

Ortopeda, Traumatolog

stara się pomóc pacjentowi wykorzystując najpierw wszystkie możliwe środki leczenia nieinwazyjnego zanim podejmie decyzję o zabiegu operacyjnym

Bardzo nie miła, nie uprzejma. Pomyliła diagnozy. Pacjenta do końca nie wysłucha. Odradzam wszystkich wizyty u tej lekarki.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Bardzo niesympatyczna, zniechęcona, siedzi w swoim gabinecie jak za karę i wyraża głębokie ubolewanie swoją mimiką twarzy na widok pacjenta. Usłyszałam między innymi od niej 'trzeba było przyjść jak bolało', musiałam wręcz prosić się o skierowanie na USG stawu kolanowego, a i tak Pani doktor stwierdzila, żez tego zdjęcia nic ciekawego nie zobaczy.

bóle kręgosłupa ze złamaniem trzonu L1

bóle kręgosłupa ze złamaniem trzonu L1

Pozytywne komentarze Pani doktor wystawia sobie chyba osobiście. Na mnie zrobila jak najgorsze wrażenie. Kiedy weszłam do gabinetu obgadywała właśnie koleżankę, nie przerwała nawet rozmowy. (WIzyta byla w Lux Medzie). Dokuczal mi bardzo ból kolana i ból kręgosłupa, który promieniował do nóg. czasem miałam wrażenie, że nie czuję nóg.Moje dziecko nie miało wtedy jeszcze roku - często musiałam je brać na ręce. Pani doktor poradziła mi, żebym nie dźwigała i nie klękała, a i żebym kupiła sobie któryś z reklamowanych specyfików - może Artrostop. Po kilku latach studiów pani dr powinna chyba mieć trochę więcej wiedzy i odrobinę taktu.Nie polecam!

Ortopeda godny polecenia. Rzetelne podejście do pacjenta, duża wiedza i przede wszystkim chęć pomocy. Cytując Panią Doktor - "leczy się pacjenta a nie kartkę papieru z wypisaną chorobą". Polecam każdemu, komu zależy na pełnej sprawności. Życzę służbie zdrowia (i Nam - pacjentom), aby było więcej takich lekarzy. Pani Doktor dziękuję za przywrócenie mi zdrowia...i wiary w służbę (służbę!) zdrowia. Pacjent WPSL.

Pacjent WPSL.

Przemiła i sympatyczna Pani doktor z dobrą wiedzą i rzeczowym podejściem do pacjenta,bardzo wczuwa się w sytuację i nie ukrywa że bardzo chce pomóc, nie traktuje pacjentów przedmiotowo niezależnie czy robi to prywatnie czy na fundusz.Jak już trwoga lub złamana noga to Cię Pani doktor wnet poskłada.:)

Pełen profesjonalizm,zrozumienie potrzeb i odczuć pacjenta. Uśmiech, poczucie humoru, to niektóre z atutów Pani doktor. Polecam.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia posiadający najwyższe kompetencje w swojej dziedzinie.Swoją znajomością medycyny oraz postawa wobec pacjenta na pewno jest wielkim pozytywem dla obecnej dość żenującej służby zdrowia.Życzyłbym wszystkim pacjentom takich właśnie specjalistów.