lekarz Beata Maas

Ortopeda, Traumatolog

Znakomity specjalista, potrafi "podnieść" człowieka dosłownie oraz w przenośni. Zawsze usłyszymy dobre słowo i rzeczową poradę. Polecam Panią Beatę, to prawdziwy lekarz z powołania.

Jedno wielkie dno,wracam do swojego starego ortopedy,polecano ją jako dobrego lekarza,ale niestety odradzam.

bardzo dobra lekarka , uprzejma , sympatyczna -a przede wszystkim kompetentna w swojej dziedzinie. J.W.

Odradzam zdecydowanie tego lekarza. Jest nieuprzejma, arogancka, wyniosła i bezczelna. Pacjenta traktuje "z góry" i bardzo przedmiotowo.

Pani dr Mass nadaje sie tylko do wypisywania recept a diagnoze to samemu trzeba sobie wystawic jest arogancka i przebiegła

Dobry specjalista. Poradzi odpowiednią diagnozę i tok leczenia.

Dobry specjalista. Poradzi odpowiednią diagnozę i tok leczenia.

Zgadzam się z innymi że pozytywne opinie o tej Pani to chyba od niej samej. Arogancka krzyczy że w ogóle przyszłam do niej na wizytę, że już późno i mogłam przyjść wcześniej. Badanie polegało na oględzinach a przed tym jeszcze krzyczała dlaczego w ogóle się nie rozebrałam (nie czytam w myślach). Badanie bez sensu mówię gdzie mnie boli a ona dotyka i mówi że nic nie ma i że jest dobrze. Przy urazie kręgosłupa powinna zlecić dodatkowe badania i prześwietlenia. Co ona na to cytuje "powinniśmy zrobić prześwietlenie ale jest haniebnie późno i sobie odpuścimy". Zapisała leki na mięśnie bo jak twierdziła są naciągnięte. Po wyjściu od Pani dr pojechałam do szpitala na ostry dyżur bo nie mogłam wytrzymać z bólu. Diagnoza po zrobieniu 4 zdjęć "skręcenie kręgosłupa" no rzeczywiście to jest to samo co naciągniecie mięśni szyjno-barkowych. Do tego kazała mi ruszać głową żeby rozruszać mięśnie. W szpitalu dali kołnierz na minimum miesiąc. Nie polecam i odradzam minęła się z powołaniem i nie powinna mieć styczności z pacjentami. Piszę także skargę do NFZ oraz do grupy luxmed bo na pewno tego tak nie zostawię.

Przemiła pełna zrozumienia dla cierpiących pacjentów Pani Doktor.W celu pełnej diagnostyki zleca specjalistyczne badania bez względu czy wizyta na NFZ czy prywatna.Podtrzymuje pacjenta na duchu.Doradza sposoby rehabilitacji.Ogólnie pełny profesjonalizm.

Bardzo polecam tego lekarza. Moje problemy zdrowotne zaliczono jako "pilne". pani Doktor przyjęła mnie poza godzinami pracy, dodatkowo zleciła wszystkie badania, które potem koordynowała i pilnowała, aby wyniki były jak najszybsze. Uważam, ze jest to bardzo dobry i kompetentny lekarz, któy dba o zdrowie pacjenta. a trakich niestety mało...

Pani Beata zna się na swojej pracy, a to chyba najistotniejsze. Jest dość specyficzna i być może nie każdemu jej sposób bycia odpowiada, ale to przecież nie powinno byc tutaj oceniane, bo każdy z nas jest inny, więc nie oczekujmy, że każdy lekarz będzie nam czarująco nadskakiwał i podnosił na duchu. Ma zrobić wszystko by nas wyleczyć, a to Pani beata bez watpienia robi.