lekarz Marek Kaniak

Rzadko zdarzają się tacy lekarze z takim podejściem do pacjenta.

Rzadko zdarzają się tacy lekarze z takim podejściem do pacjenta.

Bardzo bardzo dobry, jest kompetentny, poświęca się pacjentce, troszczy się, polecam

Bardzo miły, cierpliwy, kompetentny i delikatny. Prowadził moją ciążę, bardzo skrupulatnie i kompleksowo podchodząc do tematu. Czułm się bezpiecznie, bo wiedziałam, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji, gdy tylko zaczynało mnie cos niepokoić. Rzetelnie i spokojnie tłumaczył wszystko, o co się go zapytałam (zawsze stwierdzał, że nie ma głupich pytań, więc pytałam o wszystko, nawet o to, co mnie wydawało się banalne i głupie) Z całą stanowczoscią mogę polecić go wszystkim paniom.

Uważny, bardzo dokładny, kompetentny, delikatny i spostrzegawczy. Świetnie prowadził moją ciążę, ładnie wykonał cc. Po porodzie interesował się co się ze mną dalej dzieje. Wszystko tłumaczy, spokojnie można zadzwonić i zapytać, jeśli coś niepokoi.