lekarz Marek Kęska

Moja bratowa jest w ósmym miesiacu ciąży leży w ciężkim stanie w szpitalu w Rzeszowie bo (pan doktor) nie zauważył guza wielkości głowy! Jestes z siebie zadowolony , nie masz sobie nic do zarzucenia. Podkreslam że we wtorek byla na wizycie a w środę zabralo ja pogotowie !!! Skarzyla się na ból! Zastanów się co robisz żeby nie skrzywdzić wiecej kobiet Panie Doktorze !!!

podal mi tabletki na wywolanie okresu kiedy bylam w ciazy i teraz moje dziecko umiera

PAN DOKTOR MAREK KĘSKA JEST GODNY POLECENIA. SUPER LEKARZ.

PAN DOKTOR MAREK KĘSKA JEST GODNY POLECENIA.
SUPER LEKARZ.

Zdecydowanie polecam tego lekarza, łączy kompetencje z ludzką życzliwością i dyskrecją.

Jeden z lepszych lekarzy ale w porównaniu do wizyt z przed dwóch lat dzisiaj się popsuło, mało konkretne wiadomości,szybka wizyta i tyle. Nie dziwiłby mnie fakt gdyby to były wizyty z NFZ ale to są prywatne i płatne więc oczekuję trochę więcej niż 5,10 min.

Polecam! Bardzo miły i widać, że zna się na rzeczy.

Polecam! Bardzo miły i widać, że zna się na rzeczy.

polecam tego lekarza mam do niego zaufanie

polecam tego lekarza mam do niego zaufanie

POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM! Bardzo miły, kulturalny, kompetentny, rzeczowy, konkretny. Dokładnie i zrozumiale wszystko tłumaczy. Po każdej wizycie wychodziłam od niego uspokojona. Odwiedziłam już wielu lekarzy i mam porównanie. Pan Kęska jest SUPER

Najlepszy ginekolog jakiego odwiedziłam. Bardzo polecam. Dr M. Kęska nie trywializuje żadnych pytań, nie bagatelizuje dolegliwości ciążowych, wszystko tłumaczy przystępnie i kompetentnie.

Pan dr Kęska jest super lekarzem, bardzo Go polecam. Nie traktuje pacjenta jak rzecz lecz podchodzi do człowieka jak najlepszy przyjaciel. Można o wszystko dr zapytać i na każde pytanie daje wyczerpującą odpowiedz. Jet bardzo opiekuńczy (dosłownie jak ojciec - w moim przypadku). Na terenie Leska i Sanoka nie znam tak dobrego ginekologa, a z wieloma miałam do czynienia i nie chcę ich nawet znać! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!