dr Marek Kolaśniewski

Pan doktor świetny specjalista. Zawsze pomocny i uprzejmy. Zna się na tym co robi. Wspaniałe podejście do dzieci. Polecam.

Polecam bardzo serdecznie Pana doktora. Bardzo miły, uprzejmy i zawsze wytłumaczy proces leczenia. Moja córka po poważnym urazie objęta bardzo dobrą opieką. Trafiłyśmy przez przypadek do szpitala do Pana doktora i zaopiekował się moim dzieckiem fantastycznie. Jesteśmy cały czas w trakcie leczenie opieka na szóstkę.

U doktora prywatnie byłam 2 lata temu, szczerze w niczym mi nie pomógł, mało co mówił tylko pisał. poszłam do niego bo wszyscy go zachwalaja jaki super .Niestety dopiero pomógł mi lekarz na NFZ .potrafił mnie wysłuchać i postawił diagnozę oraz leki. Leki biorę, gdy ból jest nieznośny i oczywiście dużo ćwiczenia pomagają na stawy. Bez tego ani rusz.

Zdatkowe odpowiedzi, brak szczegółowych informacji odnośnie leczenia urazu. Pan doktor zapewniał nas że operacja kolana syna nie będzie potrzebna tylko befzie trzeba co tydzień przychodzić do niego na kontrolę (200 zł każda), a jak się późniejniej okazało doktor Maciejewski odpowiednio zdefiniował objawy i zakwalifikował syna do operacji. Przeczucia doktora Maciejewskiego potwierdził również szanowany doktor Milud Ibrahim Shadi. Osobiście nie polecam, jest to marnowanie czasu i pieniędzy.

Jestem niespełna tydzień po zabiegu nadgarstka.już pierwszej nocy spałam bez dolegliwości związanych z zespołem ciesni nadgarstka.zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie przy pierwszej zmianie opatrunku rana była sucha czysta i różową.leki przeciwbólowe tylko w dniu zabiegu i na drugi dzień rano Ibuprom i na tym koniec jestem bardzo wdzięczna doktorowi

Rewelacyjny lekarz. Bylam juz u kilku a oni tylko mowili ze mam przestac biegac to przestanie bolec. On zalecil cwiczenia i leki i biegam dalej. Przestalo bolec.

Zdatkowe odpowiedzi, brak szczegółowych informacji odnośnie leczenia urazu. Pomoc pacjentowi na pewno nie jest priorytetem.

Fachowiec. Od razu wie o co chodzi. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że zna się na rzeczy. Trafnie zdiagnozował mój uraz. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Jeśli coś mi się kiedyś stanie, to tylko do niego. Wspaniałe podejście i skuteczne leczenie. Polecam !

Polecam !

Wyjątkowo nieuprzejmy lekarz, na dyżurze traktuje wszystkich pacjentów jako potencjalnych kłamców i oszustów. Aroganckiego podejście do pacjenta i najlepiej jego "spławienie". Może podczas"prywatnych" wizyt przechodzi reinkarnację i staje się lepszy, ale prawdziwe "ja" nieciekawe.