dr Marek Kolaśniewski

Ortopeda

Jestem niespełna tydzień po zabiegu nadgarstka.już pierwszej nocy spałam bez dolegliwości związanych z zespołem ciesni nadgarstka.zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie przy pierwszej zmianie opatrunku rana była sucha czysta i różową.leki przeciwbólowe tylko w dniu zabiegu i na drugi dzień rano Ibuprom i na tym koniec jestem bardzo wdzięczna doktorowi

Rewelacyjny lekarz. Bylam juz u kilku a oni tylko mowili ze mam przestac biegac to przestanie bolec. On zalecil cwiczenia i leki i biegam dalej. Przestalo bolec.

Fachowiec. Od razu wie o co chodzi. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że zna się na rzeczy. Trafnie zdiagnozował mój uraz. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Jeśli coś mi się kiedyś stanie, to tylko do niego. Wspaniałe podejście i skuteczne leczenie. Polecam !

Polecam !

Zdatkowe odpowiedzi, brak szczegółowych informacji odnośnie leczenia urazu. Pomoc pacjentowi na pewno nie jest priorytetem.

pol roku lekarze robili ze mnie bankomat do prywatnych gabinetow byle by nabic im kase ale bez konkretnej diagnozy doktor kolasniewski po pierwszej wizycie zdiagnozowal chorobe i zastosowal odpwiednie leczenie i to na kase chorych klaniam sie nisko panu doktorowi i pozdrawiam szczesliwa pacjentka

Dr Marek Kolaśniewski jest wspaniałym specjalistą, zawdzięczam Mu bardzo dużo i do końca życia będę Mu wdzięczna za to co dla mnie zrobił.Kiedyś ktoś mi powiedział, że nie jest On specjalistą jest On po prostu fascynatem trudnych przypadków. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam innym.

Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam innym.

Polecam w stuprocentach ,bardzo kompetentny człowiek na swoim miejscu.

Polecam w stuprocentach ,bardzo kompetentny człowiek na swoim miejscu.

Dawno nie spotkałam lekarza z prawdziwego zdarzenia. Tłumaczy, pomaga, leczy.

Dawno nie spotkałam lekarza z prawdziwego zdarzenia. Tłumaczy, pomaga, leczy.

Wyjątkowo nieuprzejmy lekarz, na dyżurze traktuje wszystkich pacjentów jako potencjalnych kłamców i oszustów. Aroganckiego podejście do pacjenta i najlepiej jego "spławienie". Może podczas"prywatnych" wizyt przechodzi reinkarnację i staje się lepszy, ale prawdziwe "ja" nieciekawe.