Lekarze Wałbrzych

lekarz Valentyna Mishenyova

Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
ulica Batorego 4
58-300 Wałbrzych

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario

lekarz Wojciech Achtel

Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia
ulica Matejki 5a
58-300 Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny ,uprzejmy. Poświeca tyle czas pacjantowi ile jest potrzebna. Kompleksowo podchodzi do pacjenta, tlumacząc w bardzo zrozumialy sposob chorobe i leczenie. Leczymy sie z mężem u Pana doktora juz kilka lat i dazymy do zaufaniem. Polecam kazdemy leczenie wlasnie u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Ilona Zając-Kozłowska

Chirurg stomatolog

Broniewskiego 10/50
58-309 Wałbrzych

Naprawdę godny polecenia lekarz. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, do każdego podchodzi indywidualnie. Naprawdę warto się u niej leczyć!
Opinia dodana przez: Maja
{'id': 25815, 'name': u'Wa\u0142brzych'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lek. dent. Iwona Gabrysiak

Prywatny Gabinet Lekarski
Długa 48a
58-309 Wałbrzych

Dobra stomatolożka i przemiła osoba. Zawsze pomocna nawet w nagłych sytuacjach stara się pomóc. Ja i moja rodzinka chodzimy do Pani doktor od ładnych paru lat i nie zamierzamy zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Janusz Kruszelnicki

Internista, Gastrolog

Gabinet
58-300 Wałbrzych

Super Doktor, mądrzejszy od Profesorów w dziedzinie angiologii i chorób naczyń krwionośnych !!! Ja sie o tym przekonalem na sobie. Dr Janusz Kruszelnicki wyleczył mnie z takiej własnie choroby, gdy Profesorowie z tej dziedziny z Wroclawia mi nie pomogli. Ja mam 74 lata i nie piszę na "polecenie" tylko z wlasnego serca i rozumu. Mój nr telefonu: 696 757 620. Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Aneta Burlińska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczna Filia Uczniowska
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych

Najlapsza lekarka rodzinna! Nie wiem dlaczego odeszla z Uczniowskiej. Wszyscy pacjenci mówią, ze bardzo Jej brakuje..
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Witalij Rudenko

Ratownictwo Medyczne i Pomoc Doraźna Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu
ulica Chrobrego 39
58-300 Wałbrzych

konkretny gość bardzo uprzejmy w dniu 21.09.2014 pracował w pogotowiu i chciałem podziękować doktorowi i ratownikowi BARDZO BARDZO dziękuję za empatię ipomoc . gość z bólem nerki
Opinia dodana przez: cez

lek. dent. Karolina Dobrowolska

J.Słowackiego 26
58-300 Wałbrzych

Nie znam drugiej tak kompetentnej , skutecznej w swoim dzialaniu i swietnej pani stomatolog , ktora wkladalaby tyle serca i czasu w swoja prace. Pani asystentka , rownie profesjonalna i uprzejma. Przemila atmosfera. Nawet , jesli pani stomatolog zmieni kiedys miejsce pracy , zyczylabym sobie korzystac z uslug tylko i wylacznie pani Karoliny;-D
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Horczak

Internista, Hipertensjolog

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu
B. Chrobrego 31
58-300 Wałbrzych

To lekarka, której we wszystkich 6 elementach powyżej mogę dać 5 gwiazdek. Pani doktor to bardzo mądra lekarka, która zna się na rzeczy. Potrafi trafnie zdiagnozować i ustawić leki przy nadciśnieniu. Moja rodzina leczy u niej od wielu lat i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Panią dr Ewę Horczak wszystkim, nie tylko mającym problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Jerzy Słobodzian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

Lekarz bardzo uprzejmy wszystko dokładnie wyjaśnił poświęcił tyle czasu ile było konieczne jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam mocno p.doktora.

lekarz Elżbieta Moskwiak

Przychodnia Specjalistyczna Filia Uczniowska
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych

Świetny lekarz ,jedyny , któremu można zaufać w 100% . Przede wszystkim bardzo profesjonalna , dba o " całość " , o zdrowie pacjentki .

lek. dent. Magdalena Ossowska-Wachowicz

Fabiana 24
58-306 Wałbrzych

Świetna lekarka ,świetne podejście , bardzo ludzka , uprzejma , elokwentna , podejście do pacjenta indywidualne ,poświęcenie czasu , wytłumaczenie wszystkiego , naprawdę godna polecenia , bardzo polecam !!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna

lekarz Adam Zaborowski

Szpital Ginekologii i Położnictwa
Paderewskiego 10
58-301 Wałbrzych

Wspaniały lekarz. Znakomite podejście do pacjenta. Absolutnie nie mogę narzekać na nic-przyjął późno w nocy bez problemu, wysłuchał, zbadał, leczył, wyjaśnił wszystko perfekcyjnie! Polecam gorąco Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Adrianna

lek. dent. Małgorzata Skoczylas-Szymańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Krzysztof"
Limanowskiego 10
58-300 Wałbrzych

Świetny specjalista z fantastycznym podejściem do dzieci. Fachowa i bardzo kompetentna. Serdecznie polecam i dziękuję:-)!!!
Opinia dodana przez: karolina

lekarz Mariusz Banach

Neurochirurg

Syrokomli 5
58-300 Wałbrzych

Pozdrawiam Panie Mariuszu. 2 operacje tętniak mózgu + 2 DSA naczyń mózgowych i jak widać żyję i obsługuję komputer. Nikomu nie życzę potrzeby poznania dr Banacha ale w razie czego "jak w dym"
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Wiesława Krajewska

Cogito
Jana Pawła II 3g
Wałbrzych

Nadchodza Swieta Bozego Narodzenia 2013, prawie dwa lata uplynely jak moj syn zaczal leczenie u Pani Doktor Wieslawy Krajewskiej I po wielu latach matchynej udreki musze powiedziedziec ze moj syn jest wolny od nalogu!!!!!! Nikt nie mogl mu pomoc (a bylismy u wielu lekarzy). W domowej atmosferze I cieplym podejsciu Pani Doktor moj syn jest teraz zdrowym, pelnosprawnym i 100% funkcjonalym czlowiekiem. Ja I moj syn jestesmy niesamowicie wdzieczni Pani ...
Opinia dodana przez: Grazyna

dr Marta Gara-Rucińska

NZOZ PPP "COGITO"
Blankowa 50c
58-316 Wałbrzych

Podejście i sprzęt światowej klasy. Po jednej wizycie jestem bardzo zadowolony a łatwego zadania Pani DOKTOR nie miała.
Opinia dodana przez: Maciek