Lekarze Wałbrzych

lekarz Krzysztof Szczepański

Prywatny Gabinet Lekarski
Blankowa 46 lok. 1
58-316 Wałbrzych

Super lekarz, podejście do pacjentek rewelacyjne, poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, doświadczony a do tego bardzo uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Aldona Krzempek-Obuchowska

Psycholog

Gabinet
58-300 Wałbrzych

Naprawdę polecam. Trochę czekałam na wizytę, ale kolejka też świadczy o fachowości specjalisty. Duże zrozumienie i zaangażowanie, a diagnoza w pełni trafiona. Lęki i nastroje, z którymi męczyłam się przez lata są teraz dla mnie w pełni zrozumiałe, a przez to mniej dokuczliwe. Dzięki Pani Aldonie potrafię się cieszyć! Brat, któremu poleciłam tego psychologa chodzi systematycznie na terapię i jest bardzo zadowolony. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Iwona Horabik-Banasik

Uzdrowiskowa 6 / 2
Wałbrzych

Polecam gorąco!Trafna diagnoza za pierwszym razem.Ktos nam polecił Panią Doktor w sytuacji gdzie już nam ręce opadały,bo nikt nie umiał określić co jest dziecku!Mialem nie pisać bo nie lubię internetu ale uważam że wszyscy powinni się dowiedzieć,że jeszcze są znakomici lekarze!

lekarz Sławomir Pietrzak

Internista, Kardiolog

Przychodnia Specjalistyczna Filia Uczniowska
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych

Czy tylko r a z mozna wyrazic swoja opinie! To taki niepoatarzalny lekarz, ze przez 6 lat nie spotkalam takiego samego.Ostatnio na moja prosbe skontrolowal mi rozrusznik i udzielil fachowej porady. Dziekuje bardzo za "slodkie"serce.zyczliwosc i dobroc

lekarz Leonard Trzciński

Lekarz konsultant ZUS

Wałbrzych

Konkretny, szybki i fachowy konsultant. A co najważniejsze przychylny pacjentowi i nieoczekujący na jakąś ofiarność.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Sabina Zakrzewska-Pik

Gabinet Stomatologiczny
Broniewskiego 65b
58-309 Wałbrzych

Wspaniała specjalistka i bardzo cierpliwy człowiek. Byłem tam ze swoim synkiem, który strasznie boi się dentysty. Pani doktor zagadała, pokazała na czym będzie polegało leczenie i ( nie bez oporów ze strony synka:))zrobiła to, co trzeba. W sumie mały wyszedł z gabinetu zadowolony. Ja też. Polecam

lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

58-305 Wałbrzych

Najlepszy specjalista, a przy tym dobry człowiek. Nigdy nie zamieniłabym na innego lekarza. Prowadził moja ciążę, zawsze kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marek Krawczyk

58-305 Wałbrzych

Nie polecam. Lekarz nie wykonał cytologii pomimo niepokojących objawów, dziś mam z tego tytułu bardzo duże problemy( duża dysplazja), czeka mnie zabieg. Co to za lekarz, który nie wykonuje podstawowych badań przesiewowych pacjentce bo na oko jest dobrze. Dodatkowo nie miły w obyciu. Nie polecam
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Jarosław Kasprzak

Urolog

Szpital im. dra A. Sokołowskiego
Sokołowskiego 4
58-309 Wałbrzych

Rewelacyjny lekarz, specjalista. Kompleksowe podejście, łącznie z telefonami namawiającymi na zabieg, który był konieczny. Pomimo niechęci pacjenta :) Polecam osobiście.

lekarz Wojciech Szadok

Gabinet
58-300 Wałbrzych

Drogi? Doktor Szadok nie przyjmuje prywatnie, stąd trochę się zdziwiłam?! :| Ze względu na długie oczekiwanie chętnie bym skorzystała. Macie może jakiś namiar?
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Marek Orski

Pulmonolog, Alergolog

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. To on w końcu postawił prawidłową diagnozę. Nie zapomnę czasów kiedy moja skóra przypominala pergamin z ranami na dłoniach, przegubach. Miesiącami chodziłam do lekarzy którzy nie potrafili okreslić co mi jest. Chociaż testy nie wyszły,alergolog stwierdził od razu że mam atopowe zapalenie skóry. Po tygodniu widoczne już były pierwsze efekty leczenia. Teraz praktycznie ran na ciele nie mam , choć mam wrażenie że alergolog na siłę próbuje ...

dr n. med. Roman Puskarz

Gabinet prywatny
ul.al Wyzwolenia 13/2
58-300 Wałbrzych

Polecam bardzo dra Puskarza, leczyłam się u niego prywatnie, dodam że skutecznie i nigdy nie narzekałam na jego podejście czy kompetencje, przy okazji miły i taktowny człowiek. Miałam do czynienia z nim także leżąc na patologii ciąży w szpitalu, mimo że wtedy pracował na innym oddziale zawsze się mną opiekował, interesował moimi wynikami i samopoczuciem. Podczas porodu niestety go nie było, gdyż było to święto i dodatkowo niedziela, ale na ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Jacek Daroszewski

Internista, Endokrynolog

58-305 Wałbrzych

Po wielu miesiącach męki Pan dr uratował mi życie stawiając diagnozę. Gdyby nie On to bym albo jeszcze dalej chodziła od lekarza do lekarza albo bym już nie żyła. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia P.

dr n. med. Andrzej Dubiński

Kardiolog

DOLVITA
15 -lecia 99
58-309 Wałbrzych

U doktora leczyłem się jeszcze jak był ordynatorem w szpitalu. Olbrzymia wiedza, zaangażowanie. Byłem jeszcze kilka razy prywatnie a mieszkam 50 km od Wałbrzycha. Polecam i twierdzę że w rejonie trudno porównać innego, choć pewnie są ale dostęp do mich jest nie do zaakceptowania .
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. stom. Ewa Zajączkowska

A2 Clinic
Władysława Broniewskiego 87a
58-309 Wałbrzych

Polecam tego lekarza! Uratowała mi kolejnego zęba, z którego myślałam, ze nic nie będzie:( wszystko dokładnie wytłumaczyła na temat całego leczenia. Cała wizyta przebiegła tez przy zachowaniu wszystkich środków ochrony, tak jak powinno być. Miło, uprzejmie i bez bólu!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bogusława Walkowska

Prywaty Gabinet Lekarski
Daszyńskiego 4a
58-304 Wałbrzych

Pani doktor jest osobą otwartą, wzbudza zaufanie, nie stwarza dystansu lekarz - pacjent. Jest bardzo miła i uprzejma. Kompetentna, rzeczowa,konkretna, z podzielną uwagą, stąd nie przedłuża wizyt. Trafnie stawia diagnozę i leczy skutecznie. Kocha swój zawód i poświęca mu się całkowicie.

lekarz Danuta Opara-Rogala

Neurolog

Prywatna Praktyka Lekarska
58-300 Wałbrzych

Cierpliwa, poświęca pacjentowi dużo uwagi.

lekarz Ryszard Mowlik

szmita 4/3
Wałbrzych

znam lekarza uwazam go za dobrego w swojej dziedzinie,elokwentny,wyrozumiały ale kazdy z nas ma prawo do pomylek

dr n. med. Dariusz Podsiadło

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

polecam solidnie wykonane badanie doplera dopiero ten doktor uświadomił mnie dlaczego bolą mnie stopy po obejrzeniu stóp zalecił odpowiednie wkładki na badaniu nic nie wspominałam o stopach Pan doktor sam oglądał jestem bardzo wdzięczna doktorowi dzięki Doktorze polecam każdemu

lekarz Mirosława Cetera

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ratownictwo Medyczne i Pomoc Doraźna Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu
ulica Chrobrego 39
58-300 Wałbrzych

Leczy efektywnie bez antybiotyków, jest bardzo życzliwa i ludzka. Nie bagatelizuje żadnych objawów, wysyła na rozszerzone badania kontrolne.
Opinia dodana przez: Agnieszka