lek. dent. Ewa Zajączkowska

3,6
3,6
3,4

Pani doktor poświęca za mało czasu na leczenie. Po półtora roku większość plomb od Pani jest do wymiany. Najgorsze jest to, ze kanałowe mam również do poprawy 😩 Człowiek płaci dużo pieniędzy, a potem powtórka 😩😩😩 To, ze jest sympatyczna nie rekompensuje braku profesjonalizmu. Pozdrawiam

Bardzo mądra i kompetentna Pani doktor, tłumaczy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ma podejście do dzieci i do wystraszonych dorosłych pacjentów.Wizyta u takiego stomatologa to sama przyjemność. To lekarz wszechstronnie uzdolniony, znakomicie wykonała mi również pracę protetyczną. Gorąco polecam.

Bez chwili wahania mogę polecić tą Panią stomatolog każdemu niezależnie od wieku. Wspaniale zajmuje się zarówno małymi jak i dorosłymi pacjentami. Wizyta jest bezbolesna i bezstresowa a efekty leczenia są rewelacyjne.

Wspaniała lekarka. Ogromnie cierpliwa, kompetentna i sympatyczna. Wizyta u takiego stomatologa to sama przyjemność.

Wspaniała lekarka. Ogromnie cierpliwa, kompetentna i sympatyczna.
Wizyta u takiego stomatologa to sama przyjemność.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, gorąco polecam :)

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, gorąco polecam :)

widać że opinie powyżej są od samych znajomych, same ochy i achy.. ale to jest słabe!

Fajny Lachon.. Podobno daje rade :) nie ma co się rozpisywać zbytnio.. trzeba iść zobaczyć.. może się uda :)